Córka Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kira Gałczyńska odwiedzi bydgoską bibliotekę

  • 9.10.2017, 13:41 (aktualizacja 09.10.2017 13:50)
  • KB
Córka Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kira Gałczyńska odwiedzi bydgoską bibliotekę Materiały prasowe
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z Kirą Gałczyńską – dziennikarką, pisarką, córką poety Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, redaktorką i edytorką większości jego dzieł, założycielką Muzeum Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Praniu.

Autorka ponad 20 książek, m.in. Czas swe wzory układa, Mazurskie szlaki Gałczyńskiego, Leśniczówka Pranie, W zgiełku wieku …, Nie wrócę tu nigdy czyli Pożegnanie z Mazurami, Zielony Konstanty czyli Opowieść o życiu i poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Srebrna Natalia, Mój anioł ma skrzydło zielone. Bydgoskie spotkanie połączone będzie z promocją najnowszej autobiograficznej książki zatytułowanej Nie gaście tej lampy przy drzwiach, która miała swoją premierę 27 września 2017 roku.

Wstęp za okazaniem wejściówek (do odbioru od 9.10.2017, godz. 16.00 w Wypożyczalni Biblioteki Głównej, Stary Rynek 24 – pierwszeństwo mają członkowie Dyskusyjnych Klubów Książki). Serdecznie zapraszamy!

13.10.2017 r. /piątek/ godz. 18.00

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 9.10.2017, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24 (pierwszeństwo mają członkowie  Dyskusyjnych Klubów Książki).

Spotkanie dofinansowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki przez Instytut Książki.

 

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe