Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Syn zamordował swoją matkę. Policjanci ustalają okoliczności śmierci kobiety

Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności zabójstwa, do którego doszło w gminie Zakrzewo, pow. aleksandrowski. Nie żyje 55-letnia mieszkanka miejscowości. Ciało kobiety ujawnił jej mąż, po powrocie do domu. Na miejscu od razu zjawili się funkcjonariusze, którzy ustalili, że do śmierci kobiety przyczyniła się druga osoba.
Syn zamordował swoją matkę. Policjanci ustalają okoliczności śmierci kobiety

Źródło: KWP Bydgoszcz

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (31.01.23) w gminie Zakrzewo, pow. aleksandrowski. Mąż odkrył zwłoki swojej żony po czym od razu zawiadomił policję. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta stała się ofiarą morderstwa. Policjanci z Aleksandrowa wytypowali podejrzewanego mężczyznę,  który był synem kobiety.  Wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że przebywa na terenie Poznania, a także samochód, jakim się porusza. 

Funkcjonariusze namierzyli poszukiwanego poruszającego się ulicami Poznania. W trakcie ucieczki mężczyzna doprowadził do czołowego zdarzenia z innym samochodem osobowym. W wyniku wypadku poniósł śmierć na miejscu. Poszkodowany z drugiego auta trafił do szpitala. 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Aleksandrowie Kujawskim.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama