Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Wiadomości

Synoptyk IMGW: W najbliższych dniach należy spodziewać się groźnych burz
Synoptyk IMGW: W najbliższych dniach należy spodziewać się groźnych burz

W najbliższych dniach spodziewamy się groźnych zjawisk w postaci intensywnych i gwałtownych burz, na znacznym obszarze kraju. Dopiero noc z niedzieli na poniedziałek powinna być spokojniejsza - poinformował PAP synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Jakub Gawron.

13.07.2024 14:35    1
Błąkające się po drodze kotki zostały uratowane przez policjantów z Nakła [FOTO]
Błąkające się po drodze kotki zostały uratowane przez policjantów z Nakła [FOTO]

Służba w policji jest nieprzewidywalna. Funkcjonariusze każdego dnia zmagają się z nowymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi codzienność. Przekonali się o tym mundurowi z nakielskiej komendy, którzy na początku lipca uratowali 8 małych kotów, błąkających się po drodze.

12.07.2024 12:07    1
Działania "Bezpieczny pieszy" na kujawsko-pomorskich drogach
Działania "Bezpieczny pieszy" na kujawsko-pomorskich drogach

W trosce o bezpieczeństwo pieszych kujawsko-pomorscy policjanci wczoraj przez cały dzień prowadzili działania na drogach. Funkcjonariusze reagowali zwłaszcza na nieprawidłowe zachowania kierujących pojazdami wobec tej grupy uczestników ruchu, ale też nie pozostawali obojętni, gdy i ci lekceważyli obowiązujące przepisy. „Bezpieczny pieszy" to akcja, która na stałe wpisała się w harmonogram służb mundurowych.

12.07.2024 10:01    1
Szczęśliwy finał poszukiwań ośmiolatka z regionu
Szczęśliwy finał poszukiwań ośmiolatka z regionu

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 8-letniego chłopca, który niepostrzeżenie wyszedł z mieszkania. Zgłoszenie od zaniepokojonej rodziny wpłynęło do włocławskich policjantów, którzy odnaleźli chłopca całego i zdrowego. Apelujemy o wzmożoną czujność w opiece nad dziećmi, bo pozostawione, nawet na chwilę, bez nadzoru, narażone są na różne niebezpieczeństwa.

11.07.2024 14:03    1
Stwórzcie legendy z Teatrem Polskim w Bydgoszczy!
Stwórzcie legendy z Teatrem Polskim w Bydgoszczy!

Projekt „Rzeka legend” wystartował w zeszłym tygodniu, jesteśmy już po pierwszych warsztatach w Muzeum Kanału Bydgoskiego oraz Młodzieżowym Domu Kultury nr 2. Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza mieszkańców do udziału w kolejnych spotkaniach, podczas których będziemy dalej tworzyć współczesne legendy lokalne.

11.07.2024 12:53
Kujawsko-pomorskie: Strażacy wzywani prawie 400 razy po burzach
Kujawsko-pomorskie: Strażacy wzywani prawie 400 razy po burzach

Strażacy z województwa kujawsko-pomorskiego od popołudnia w środę do rana w czwartek byli wzywani 394 razy do usuwania skutków burz, silnych wiatrów i ulew. Zaginęła jedna osoba, która pływała na jeziorze w Zalesiu koło Chełmży - poinformował dyżurny Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

11.07.2024 09:44    1
Kolejne bydgoskie bulwary do rewitalizacji
Kolejne bydgoskie bulwary do rewitalizacji

Kolejny odcinek bulwarów będzie zachęcał do spacerów. Stanie się również ważnym połączeniem dla rowerzystów. Zlecamy zaprojektowanie i przebudowę nabrzeża Brdy od ul. Żabiej do nowych mostów Kazimierza Wielkiego. Wcześniej zleciliśmy rewitalizację odcinka od ul. Krakowskiej do Żabiej.

10.07.2024 11:19
Darmowe badania mammograficzne w Bydgoszczy już w sierpniu
Darmowe badania mammograficzne w Bydgoszczy już w sierpniu

LUX MED Diagnostyka zaprasza Panie w wieku od 45 do 74 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

09.07.2024 12:25    1
W parku Centralnym powstanie miejskie kąpielisko
W parku Centralnym powstanie miejskie kąpielisko

Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i budowę miejskiego kąpieliska w parku Centralnym. W czasie letniej pogody będzie można bezpiecznie się wykąpać i odpocząć w cieniu drzew

09.07.2024 10:14    1
Synoptyk IMGW: Przed nami burze i noce tropikalne
Synoptyk IMGW: Przed nami burze i noce tropikalne

Poniedziałek bez upałów, ale od wtorku w całym kraju słonecznie. Tam, gdzie temperatura utrzyma się na poziomie 20 st. C, noc może być tropikalna. Na południu możliwe burze – poinformowała PAP synoptyk IMGW Ilona Śmigrodzka.

08.07.2024 14:06
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

Komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama