Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt

Kujawsko-pomorskie: Zatrzymano podejrzanych o kłusownictwo

Policjanci z Topólki, pow. radziejowski oraz strażnicy rybaccy z Kruszwicy, pow. inowrocławski zatrzymali mężczyzn podejrzanych o nielegalny połów ryb. Kłusownicy już stracili akcesoria, które posłużyły im do tego przestępczego procederu, a wkrótce odpowiedzą przed sądem.
Kujawsko-pomorskie: Zatrzymano podejrzanych o kłusownictwo
Autor: KWP

Informację o tym, że w Wincentowie na Jeziorze Głuszyńskim w powiecie radziejowskim grasują kłusownicy, wpłynęła do policjantów w sobotę (12.11.22) około 7:30. Strażnicy Państwowej Straży Rybackiej w Kruszwicy, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nielegalnie łowili ryby za pomocą sieci. Podejrzani o kłusownictwo, 63 i 67-letni mieszkańcy woj. łódzkiego zostali zatrzymani.

Policjanci i strażnicy wyciągnęli z wody dwa wontony z rybami, służące do przestępczego procederu. W trakcie przeszukania działki rekreacyjnej, na której przebywał starszy z zatrzymanych, ujawniono kolejne trzy sieci rybackie. Zabezpieczony sprzęt, trafił do policyjnego magazynu.

Zatrzymani usłyszeli zarzut nielegalnego połowu ryb przy użyciu sieci. Czyn ten zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia jej do lat dwóch. 

 

Autor: asp. szt. Marcin Krasuck


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KŁUSOL 23.11.2022 18:26
A MOWILEM W NOCY NIKT NIE CHODZI

BOGDAN 17.11.2022 19:38
No pięknie, nareszcie cos sie dzieje WRESZCIE

rybaczek31 17.11.2022 19:29
najwięksi kłusole to pzw oni na umór okradają wędkarzy taka prawda

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 4°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1007 hPa
Wiatr: 28 km/h

STARY RYNEK

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ARGO1Treść komentarza: PONAD 70 OSÓB NA MINUTE SKONTROLOWANYCH . BRAWOData dodania komentarza: 02.02.2023, 07:48Źródło komentarza: ,,Trzeźwy poranek" - Policja przeprowadziła kontrolę na drogachAutor komentarza: OlgaTreść komentarza: Monia - ta strona została usunięta z UKW własnie za ten wywiad. Niedługo powstanie nowa strona o tej samej nazwie. Trzymaj sięData dodania komentarza: 30.01.2023, 21:32Źródło komentarza: "Wojna zastała nas w Stanach". Rozmowa z Ryszardem Pujszo akademickim trenerem sportów walkiAutor komentarza: KarolTreść komentarza: UKW chyba się wystraszyło wywiadu - są widoczne symptomy. Nie każdy jest tak kulturalny by nie pogratulować sukcesu. Minister i wystarczy.!Data dodania komentarza: 30.01.2023, 10:19Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza WielkiegoAutor komentarza: DebilTreść komentarza: bede codziennie jeść. by wkurzyć tych debilow co krzyczą że bezbożność jakby nigdy waginy nie widzieli.Data dodania komentarza: 28.01.2023, 21:16Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: Aż trudno w to uwierzyć. Kolejny krok do upadku człowieczeństwa... Obudź się Polsko!Data dodania komentarza: 26.01.2023, 22:20Źródło komentarza: W Bydgoszczy zjemy gofry w kształcie intymnych części ciałaAutor komentarza: MatyldaTreść komentarza: ale na tym zdjęciu Natalia ma biały pas, a miała niebieski albo purpurowy.Data dodania komentarza: 21.01.2023, 21:08Źródło komentarza: Zapomniana perła Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego
ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaUsługi księgowe taniej o VAT!
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt