Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Kujawsko-pomorskie: Zatrzymano podejrzanych o kłusownictwo

Policjanci z Topólki, pow. radziejowski oraz strażnicy rybaccy z Kruszwicy, pow. inowrocławski zatrzymali mężczyzn podejrzanych o nielegalny połów ryb. Kłusownicy już stracili akcesoria, które posłużyły im do tego przestępczego procederu, a wkrótce odpowiedzą przed sądem.
Kujawsko-pomorskie: Zatrzymano podejrzanych o kłusownictwo

Autor: KWP

Informację o tym, że w Wincentowie na Jeziorze Głuszyńskim w powiecie radziejowskim grasują kłusownicy, wpłynęła do policjantów w sobotę (12.11.22) około 7:30. Strażnicy Państwowej Straży Rybackiej w Kruszwicy, zauważyli dwóch mężczyzn, którzy nielegalnie łowili ryby za pomocą sieci. Podejrzani o kłusownictwo, 63 i 67-letni mieszkańcy woj. łódzkiego zostali zatrzymani.

Policjanci i strażnicy wyciągnęli z wody dwa wontony z rybami, służące do przestępczego procederu. W trakcie przeszukania działki rekreacyjnej, na której przebywał starszy z zatrzymanych, ujawniono kolejne trzy sieci rybackie. Zabezpieczony sprzęt, trafił do policyjnego magazynu.

Zatrzymani usłyszeli zarzut nielegalnego połowu ryb przy użyciu sieci. Czyn ten zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia jej do lat dwóch. 

 

Autor: asp. szt. Marcin Krasuck


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wędkarz 02.05.2023 08:57
Co piszczy w nowym prawie łowiecko wędkarskim ? Czas na wędkowanie a i szczupaczek zdał by się na kotwiczce.

KŁUSOL 23.11.2022 18:26
A MOWILEM W NOCY NIKT NIE CHODZI

BOGDAN 17.11.2022 19:38
No pięknie, nareszcie cos sie dzieje WRESZCIE

rybaczek31 17.11.2022 19:29
najwięksi kłusole to pzw oni na umór okradają wędkarzy taka prawda

bezchmurnie

Temperatura: 24°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: FreitTreść komentarza: koszmar!!Data dodania komentarza: 06.05.2024, 15:22Źródło komentarza: Idźmy na wyboryAutor komentarza: MalinaTreść komentarza: Nie używajnym wulgaryzmów. Jest to klasyczny artykuł reklamowy i każdy ma prawo się sprzedawać. Znam to miejsce - teraz pełno komarów od tego stawu. Właściciel hotelu mógłby zrobić opryskData dodania komentarza: 06.05.2024, 06:08Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: BydgoszczaninTreść komentarza: od kiedy jest restauracja gruzińska w Tyrolu przestałem tam jeździć. To żarcie jest nie jadalne. szkoda, że zamknęła się wcześniejsza kuchnia, teraz to żart!Data dodania komentarza: 05.05.2024, 22:21Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Wojciu, ja widzę, że za michę żarcia jesteś w stanie napisać wszystko, ale te twoje wypociny są ch... warte, redaktorzyno czwartoligowaData dodania komentarza: 03.05.2024, 10:02Źródło komentarza: „ŻYCIE GRUZJI” – kulinarna doskonałośćAutor komentarza: WeltTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 02.05.2024, 11:59Źródło komentarza: Zmiany w organizacji ruchu przy Pięknej i SolskiegoAutor komentarza: KlausTreść komentarza: Redaktorze.... co Pan jara?!.. że takie ściemy Pan wistuje?? Garbary, Śląska, Jasna, Łokietka, Czarna Droga, Kozi Rynek, Graniczna Grottgera - co Pan wie o tym Fyrtlu??Data dodania komentarza: 30.04.2024, 14:56Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama