Wojewoda kujawsko-pomorski ogłasza konkurs na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

  • 10.10.2017, 16:18
  • KB
Wojewoda kujawsko-pomorski ogłasza konkurs na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości KB archiwum
Aż 9000 zł wynosi pula nagród w ogólnopolskim konkursie na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ogłoszonym przez wojewodę kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza.

Konkurs został zorganizowany i sfinansowany w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021. Przedmiotem konkursu jest plakat nawiązujący w swojej treści do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Technika prac jest dowolna, przy czym powinna umożliwiać reprodukowanie plakatu w formie drukowanej. Format – minimum A3.

Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie – profesjonalni artyści, a także uczniowie i studenci szkół plastycznych z terenu całego kraju. Termin nadsyłania prac mija 15 grudnia 2017 roku. Prace konkursowe oceni komisja powołana przez wojewodę.

Na autora najlepszego plakatu czeka Nagroda Główna w wysokości 5000 zł. Zdobywca Drugiej Nagrody otrzyma 3000 zł, zaś Trzeciej Nagrody – 1000 zł. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi jeszcze w tym roku. Zwieńczeniem konkursu będzie również wystawa plakatów w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Zwycięski plakat zostanie wykorzystany w materiałach publikowanych przez Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki przy okazji obchodów 100-lecia niepodległości.

Szczegółowy regulamin konkursu i oświadczenie uczestnika dostępne są na stronie internetowej K-PUW:

http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/aktualnosci/konkurs-na-plakat-niepodleglej.html

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe