Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Artykuły czytelników

Reklama
Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Może warto skorzystać z kulinarnej pomocy?
Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Może warto skorzystać z kulinarnej pomocy?

Sylwester i Nowy Rok to przede wszystkim radość ze spotkań rodzinnych oraz czas zabawy i odpoczynku. Nie dla każdego jednak jest to beztroski okres. Stres związany z przygotowaniami niejednokrotnie nas przerasta. Dlatego warto czasem oddać się sylwestrowemu szaleństwu i skorzystać z pomocy. Zwłaszcza tej kulinarnej. Jeśli nie masz pomysłu na to, by w tym roku na Twoim stole zagościły wykwintne, a zarazem bardziej wytworne potrawy - sprawdź, co możesz zrobić.

23.12.2021 14:06    2
Polisa na życie - co to jest?
Polisa na życie - co to jest?

Polisa na życie to ubezpieczenie danej osoby, które polega na wypłaceniu rekompensaty przez ubezpieczyciela w przypadku uszczerbku na zdrowiu albo odszkodowania, gdy ubezpieczony straci życie. Jeśli chodzi o drugą sytuację, pieniądze oddawane są w ręce osoby, która została do tego upoważniona.

22.12.2021 12:32
Święta za pasem. Kulinarne wsparcie przyda się każdemu!
Święta za pasem. Kulinarne wsparcie przyda się każdemu!

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim radość ze spotkań rodzinnych i czas odpoczynku. Nie dla każdego jednak jest to beztroski okres. Stres związany z przygotowaniami niejednokrotnie nas przerasta. Dlatego warto czasem skorzystać z pomocy. Nawet tej kulinarnej. Jeśli nie masz pomysłu na to, by w tym roku na Twoim stole zagościły wykwintne, a zarazem tradycyjne potrawy - sprawdź, co możesz zrobić.

10.12.2021 12:07    3
Męska bielizna to nie tylko czarne bokserki. Jak łączyć styl i wygodę?
Męska bielizna to nie tylko czarne bokserki. Jak łączyć styl i wygodę?

Bielizna jest podstawą garderoby – dotyczy to zarówno tej damskiej, jak i męskiej, choć Panowie często nie zwracają dużej uwagi na to, czego pod ubraniem nie widać. Jest to jednak część garderoby, która pozostaje w kontakcie z naszą skórą, zwłaszcza w tych najdelikatniejszych miejscach. Właśnie z tego powodu powinniśmy poświęcić jej więcej uwagi i wybrać to, co zapewni komfort w każdej sytuacji. Chcesz wiedzieć, jak połączyć wygodę i styl? Przeczytaj poniższy artykuł!

06.10.2020 17:22
Wynajem długoterminowy samochodu w firmie
Wynajem długoterminowy samochodu w firmie

Leasing do tej pory był jedną z bardziej popularnych metod na sfinansowanie samochodu firmowego. Zauważalny stał się jednak nowy trend na wynajem aut, które użytkowane są jako samochody firmowe.

08.08.2019 21:35    5
Kim jest Cris Cyborg?
Kim jest Cris Cyborg?

Cristiane Justino Venâncio (ur. 9 lipca 1985 r.), znana zawodowo pod nazwiskiem Cris Cyborg, jest brazylijsko-amerykańską mieszanką sztuk walki, obecnie posiadającą umowę z UFC.

07.08.2019 12:18    1
Jak przeżyć w mieście za 1500 zł?
Jak przeżyć w mieście za 1500 zł?

Życie w mieście to szereg udogodnień, mnóstwo możliwości czy łatwy dostęp do kultury, nauki i różnego rodzaju rozrywek. Jednak trzeba też pamiętać, że życie w mieście wiąże się z dość wysokimi kosztami utrzymania się. Po opłaceniu comiesięcznych zobowiązań na przyjemności, wakacje czy remont nie zostaje aż tak wiele. Przeciętnie co miesiąc wydajemy niemal 1 600 zł na rachunki i opłaty, a na całą resztę pozostaje nam około 1 700 zł. Dla jednych to wystarczająco, dla innych to kwota, która nie pozwala na wakacje w ciepłych krajach czy kurs językowy. Jednak bez obaw! Za chwilę pokażemy, jak oszczędzać podczas codziennych zakupów i jednocześnie cieszyć się dobrodziejstwami tego świata.

22.05.2019 11:27    1
Szybka Gotówka prekursorem nowego podejścia do stałych klientów
Szybka Gotówka prekursorem nowego podejścia do stałych klientów

Oferty firm pożyczkowych skupione są z reguły na pozyskaniu nowych klientów. Najczęściej przygotowywane są dla nich promocje, obejmujące pierwszą pożyczkę za darmo. To, na ile dana propozycja jest korzystna, wynika zazwyczaj z wysokości oferowanej chwilówki i okresu pożyczkowania. Następne pożyczki są już jednak mniej korzystne. Chociaż nie wszędzie tak się dzieje. Przykładem jest Szybka Gotówka, która postanowiła zadbać również o swoich stałych klientów.

23.04.2019 12:10    1    8
5 praktycznych wskazówek, jak właściwie używać pralki
5 praktycznych wskazówek, jak właściwie używać pralki

Pralka to urządzenie, które można znaleźć w każdym domu. Zazwyczaj jego obsługa nie sprawia żadnych kłopotów.

26.03.2019 14:10    1
Stabilne ceny prądu dla gospodarstw domowych
Stabilne ceny prądu dla gospodarstw domowych

W 2019 r. ceny energii elektrycznej dla klientów indywidualnych Enei nie wzrosną i pozostaną na tym samym poziomie jak w roku 2018. Zapewniają to przyjęte nowe ustawowe regulacje, które mają zastosowanie od 1 stycznia 2019 r.

23.03.2019 17:06    1
bezchmurnie

Temperatura: 19°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1002 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaKarma IBDerma Happy Chi
Reklama