Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Artykuły czytelników

Fundusz Sprawiedliwości. Sprawne wsparcie dla osób pokrzywdzonych przestępstwem
Fundusz Sprawiedliwości. Sprawne wsparcie dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

Setki tysięcy osób pokrzywdzonych przestępstwem, którym udzielono darmowej pomocy prawnej, psychologicznej i materialnej. Setki milionów złotych na sprzęt ratujący życie. Fundusz Sprawiedliwości działa skutecznie i niesie realne wsparcie. Pomoc otrzymuje każdy, bez względu na status społeczny, materialny czy miejsce zamieszkania.

20.11.2023 07:00
"Gęsina na św. Marcina". Na świąteczny obiad zaprasza Hotel City
"Gęsina na św. Marcina". Na świąteczny obiad zaprasza Hotel City

W świąteczny weekend listopadowy zapraszamy serdecznie do Restauracji 3V6 na rodzinny obiad. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkowe menu serwowane. Tradycji stanie się zadość, będzie królowała gęsina, ale w nowoczesnym wydaniu. Zapraszamy od 13:00 do 17:00.

06.11.2023 18:59
Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Może warto skorzystać z kulinarnej pomocy?
Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Może warto skorzystać z kulinarnej pomocy?

Sylwester i Nowy Rok to przede wszystkim radość ze spotkań rodzinnych oraz czas zabawy i odpoczynku. Nie dla każdego jednak jest to beztroski okres. Stres związany z przygotowaniami niejednokrotnie nas przerasta. Dlatego warto czasem oddać się sylwestrowemu szaleństwu i skorzystać z pomocy. Zwłaszcza tej kulinarnej. Jeśli nie masz pomysłu na to, by w tym roku na Twoim stole zagościły wykwintne, a zarazem bardziej wytworne potrawy - sprawdź, co możesz zrobić.

23.12.2021 14:06    2
Polisa na życie - co to jest?
Polisa na życie - co to jest?

Polisa na życie to ubezpieczenie danej osoby, które polega na wypłaceniu rekompensaty przez ubezpieczyciela w przypadku uszczerbku na zdrowiu albo odszkodowania, gdy ubezpieczony straci życie. Jeśli chodzi o drugą sytuację, pieniądze oddawane są w ręce osoby, która została do tego upoważniona.

22.12.2021 12:32
Święta za pasem. Kulinarne wsparcie przyda się każdemu!
Święta za pasem. Kulinarne wsparcie przyda się każdemu!

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim radość ze spotkań rodzinnych i czas odpoczynku. Nie dla każdego jednak jest to beztroski okres. Stres związany z przygotowaniami niejednokrotnie nas przerasta. Dlatego warto czasem skorzystać z pomocy. Nawet tej kulinarnej. Jeśli nie masz pomysłu na to, by w tym roku na Twoim stole zagościły wykwintne, a zarazem tradycyjne potrawy - sprawdź, co możesz zrobić.

10.12.2021 12:07    3
Męska bielizna to nie tylko czarne bokserki. Jak łączyć styl i wygodę?
Męska bielizna to nie tylko czarne bokserki. Jak łączyć styl i wygodę?

Bielizna jest podstawą garderoby – dotyczy to zarówno tej damskiej, jak i męskiej, choć Panowie często nie zwracają dużej uwagi na to, czego pod ubraniem nie widać. Jest to jednak część garderoby, która pozostaje w kontakcie z naszą skórą, zwłaszcza w tych najdelikatniejszych miejscach. Właśnie z tego powodu powinniśmy poświęcić jej więcej uwagi i wybrać to, co zapewni komfort w każdej sytuacji. Chcesz wiedzieć, jak połączyć wygodę i styl? Przeczytaj poniższy artykuł!

06.10.2020 17:22
Wynajem długoterminowy samochodu w firmie
Wynajem długoterminowy samochodu w firmie

Leasing do tej pory był jedną z bardziej popularnych metod na sfinansowanie samochodu firmowego. Zauważalny stał się jednak nowy trend na wynajem aut, które użytkowane są jako samochody firmowe.

08.08.2019 21:35    5
Kim jest Cris Cyborg?
Kim jest Cris Cyborg?

Cristiane Justino Venâncio (ur. 9 lipca 1985 r.), znana zawodowo pod nazwiskiem Cris Cyborg, jest brazylijsko-amerykańską mieszanką sztuk walki, obecnie posiadającą umowę z UFC.

07.08.2019 12:18    1
Jak przeżyć w mieście za 1500 zł?
Jak przeżyć w mieście za 1500 zł?

Życie w mieście to szereg udogodnień, mnóstwo możliwości czy łatwy dostęp do kultury, nauki i różnego rodzaju rozrywek. Jednak trzeba też pamiętać, że życie w mieście wiąże się z dość wysokimi kosztami utrzymania się. Po opłaceniu comiesięcznych zobowiązań na przyjemności, wakacje czy remont nie zostaje aż tak wiele. Przeciętnie co miesiąc wydajemy niemal 1 600 zł na rachunki i opłaty, a na całą resztę pozostaje nam około 1 700 zł. Dla jednych to wystarczająco, dla innych to kwota, która nie pozwala na wakacje w ciepłych krajach czy kurs językowy. Jednak bez obaw! Za chwilę pokażemy, jak oszczędzać podczas codziennych zakupów i jednocześnie cieszyć się dobrodziejstwami tego świata.

22.05.2019 11:27    1
Szybka Gotówka prekursorem nowego podejścia do stałych klientów
Szybka Gotówka prekursorem nowego podejścia do stałych klientów

Oferty firm pożyczkowych skupione są z reguły na pozyskaniu nowych klientów. Najczęściej przygotowywane są dla nich promocje, obejmujące pierwszą pożyczkę za darmo. To, na ile dana propozycja jest korzystna, wynika zazwyczaj z wysokości oferowanej chwilówki i okresu pożyczkowania. Następne pożyczki są już jednak mniej korzystne. Chociaż nie wszędzie tak się dzieje. Przykładem jest Szybka Gotówka, która postanowiła zadbać również o swoich stałych klientów.

23.04.2019 12:10    1    8
zachmurzenie małe

Temperatura: 23°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

Komentarze
Autor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Tylko szkoda, ze niemal od razu Placówka dostając taką pokaźną darowiznę, Dyrektor tej placówki postanowił - zarządził nie przewozić dzieci(Swoich dzieci) do innych Placówek, w której akurat podlega dane dziecko. Chociaż inne Placówki z Polski do innej Placowki z transportem nie robią takich problemów. Myślę, że Pani Hanna Zwolenska nie powinna szczycić sie tym ze ma na wycieczki dla dzieci, jak przecież nie ma na przewóz dzieci np. do ich rodzinnych domów czy tez z innej Placówki.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 17:18Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Tylko szkoda, ze niemal od razu Placówka dostając taką pokaźną darowiznę, Dyrektor tej placówki postanowił - zarządził nie przewozić dzieci(Swoich dzieci) do innych Placówek, w której akurat podlega dane dziecko. Chociaż inne Placówki z Polski do innej Placowki z transportem nie robią takich problemów. Myślę, że Pani Hanna Zwolenska nie powinna szczycić sie tym, ze ma na wycieczki i wyjazdy dla dzieci, jak przecież nie ma na przewóz dzieci do ich rodzinnych domów.Data dodania komentarza: 22.07.2024, 17:13Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: AlfTreść komentarza: A Królowej Jadwigi w latach 60 - tych były drzewa!!! Ulice bez drzew są ohydneData dodania komentarza: 17.07.2024, 16:04Źródło komentarza: Nowe chodniki przy Królowej JadwigiAutor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama