Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Święta za pasem. Kulinarne wsparcie przyda się każdemu!

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim radość ze spotkań rodzinnych i czas odpoczynku. Nie dla każdego jednak jest to beztroski okres. Stres związany z przygotowaniami niejednokrotnie nas przerasta. Dlatego warto czasem skorzystać z pomocy. Nawet tej kulinarnej. Jeśli nie masz pomysłu na to, by w tym roku na Twoim stole zagościły wykwintne, a zarazem tradycyjne potrawy - sprawdź, co możesz zrobić.
Święta za pasem. Kulinarne wsparcie przyda się każdemu!
Restauracja 3V6 (City Hotel Bydgoszcz)

Ostatnimi czasy bardzo popularne stało się korzystanie z kulinarnego wsparcia w postaci cateringów. Dotyczą one różnorodnych okoliczności. Dlaczego więc nie zdecydować się na pomoc właśnie w Święta? 

Catering bożonarodzeniowy to propozycja nie tylko dla zapracowanych, ale także osób ceniących sobie jakość i profesjonalizm. Taka forma świątecznej pomocy jest coraz częściej wybierana przez nas. 

Pamiętajmy, że dania świąteczne są przede wszystkim bardzo pracochłonne. Pierogi z kapustą i grzybami, wigilijny barszcz to tylko niektóre z potraw znajdujących się na stole. Warto zwrócić uwagę, że takie przygotowania wiążą się ze sporymi nakładami pracy. Dlatego warto czasem wybrać zaufaną firmę cateringową. Wówczas możemy mieć pewność, że smak potraw nas nie tylko zachwyci, ale sprawi że poczujemy się bardziej zrelaksowani. 

W tym szczególnym czasie zwróćmy uwagę na to, że Boże Narodzenie to okazja do spotkania się z bliskimi, ale głównie czas odpoczynku i naładowania baterii. Dlatego kulinarne wsparcie przyda się każdemu. Jeśli nie wiemy na jaki catering się zdecydować, z odsieczą przychodzi Restauracja 3V6 (City Hotel Bydgoszcz). Co znajdziemy w jej ofercie?

Tradycyjne polskie specjały z nutką nowoczesności:

▪️zakąski rybne i mięsne

▪️zupy

▪️dania gorące rybne i mięsne.

W ofercie restauracji znajdziemy również opcję kuchni bezglutenowej.

Na zamówienia czekamy do 19.12.2021r. (niedziela)
Szczegóły  
https://bit.ly/3EoTcUC

Zamów w naszym sklepie www.3v6.pl

Masz pytanie? Zadzwoń 52 325 25 73.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 20°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama