Oficjalne otwarcie nowego biura Arkada Invest w biurowcu Arkada Business Park

  • 09.04.2019, 11:05
  • KB
 Oficjalne otwarcie nowego biura Arkada Invest w biurowcu Arkada Business Park
Do biurowca Arkada Buisness Park grupa Arkada przeniosła swoje biura. Uroczyste otwarcie miało miejsce w piątek 5 kwietnia.

Arkada to bydgoska, rodzinna firma założona w latach 90-tych przez  małżeństwo, Bożena i Jan Wawrzkowicz. Pierwszą inwestycją firmy była Słoneczna Arkada przy Gajowej 27. Wniósł dużo świeżości na bydgoskim rynku -  zielone dachy, pierwszy w mieście podziemny garaż w bloku, mieszkania premium z całodobowa ochrona.

Arkada zbudowała też pierwsze w województwie lofty - przy ul. Toruńskiej na terenie XIX-wiecznej pralni garnizonowej. Ich klasę docenili jurorzy ogólnopolskiego konkursu za najlepszą modernizację roku w kraju i przyznali pierwsze miejsce w 2008 roku.

Nagrodzona została również inwestycja apartamentowa Atrium Park  na Bartodziejach. Składa się z czterech budynków, 250 mieszkań, prawie 5 tys. metrów parkowo zaprojektowanej zieleni.

Naszym najmłodszym projektem  jest  luksusowa inwestycja Balaton Apartamenty. Prestiżowy10-cio piętrowiec powstaje na Bartodziejach, obok świetnie znanego wszystkim bydgoszczanom jeziorka Balaton. Warszawska pracownia BDM Architekci postawiła na kaskadowa bryłę, przeszklenia, wielkoformatowe okna, tarasy oraz luksusowe wykończenie części wspólnych. Inwestycja powstaje w harmonii z otoczeniem, a jej kluczowym założeniem jest stworzenie wysokiej klasy  budynku przyjaznego dla środowiska i z wszystkim rozwiązaniami, które poszukują mieszkańcy nowoczesnych apartamentowców.   Podobne rozwiązania zastosowane zostały również w Arkada Buisness Park przy Rondzie Fordońskim, pierwszym bydgoskim biurowcu klasy A.

To w nim mieści się nowe biuro Arkada Invest, które zostało uroczyście otwarte w miniony piątek. Zaproszeni goście podziwiali miasto z tarasu ulokowanego na dziewiątym piętrze biurowca. Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji, a jedną z nich był konkurs w którym nagrodami były „Bezpłatna aranżacji mieszkania” „Zaproszenie do restauracji Maesta” oraz „BMW na weekend”. Wszystko przy odpowiedniej oprawie muzycznej zespołu „Jazz for Sale”, zwieńczone degustacją wina z regionalnej „Winnicy przy Talerzyku”.

Arkada inwestuje w Bydgoszczy i najbliższej okolicy (gmina Osielsko). Wciąż pozostaje bydgoską firmą rodzinną –  prezesem spółki odpowiedzianej za realizacje projektów mieszkaniowych jest syn założycieli Maciej Wawrzkowicz.

 

KB

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe