"Cyrk bez zwierząt". Protest w Bydgoszczy!

  • 08.03.2019, 17:31
  • KB
"Cyrk bez zwierząt". Protest w Bydgoszczy! "Cyrk bez zwierząt"
Fundacja "Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!" zamierza w dniu jutrzejszym (9.03) protestować przeciwko wykorzystywaniu zwierząt w spektaklach cyrkowych.

Protest odbędzie się w sobotę 9 marca 2019 roku od godziny 15:30 w pobliżu miejsca rozbicia namiotu „Cyrku Zalewski” (ulica Iławska/Fordońska, w pobliżu „Kartodromu”, wjazd od strony Komendy Policji.

Kampania CYRK BEZ ZWIERZĄT ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na życie niewinnych zwierząt więzionych dla rozrywki człowieka oraz doprowadzenie do prawnego zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach na terenie Polski.

Celem kampanii jest również edukacja, zwłaszcza dzieci i młodzieży, do których cyrki kierują swoją reklamę. Należy pokazywać młodym odbiorcom prawdziwe oblicze tej nieetycznej ‘rozrywki’ oraz edukować o potrzebach, uczuciach, inteligencji i życiu zwierząt.

Kampania odniesie skutek dzięki współpracy różnych środowisk oraz wsparciu każdej osoby, która chce pomóc zwierzętom, skazanym na smutne życie w stalowych klatkach…

Zachęcamy do przyłączenia się do kampanii CYRK BEZ ZWIERZĄT!!!

FACEBOOK

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe