Cezary Czyżewski w bibliotece na Starym Rynku

  • 07.02.2019, 15:46
  • KB
Cezary Czyżewski w bibliotece na Starym Rynku Cezary Czyżewski – spotkanie autorskie
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Cezarym Czyzewskim połączone z promocją książek Alazza i Mgły przeszłości.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Cezarym Czyżewskim. Na Strychu Biblioteki Głównej będzie można posłuchać o fascynujących historiach, których akcja dzieje się w Bydgoszczy.

„Alazza” i „Mgły Przeszłości” to powieści, które fascynują różnorodnością form i zaskakują co rusz nowym smakiem. Fabuła nie jest przewidywalna i trzyma w napięciu do ostatniej strony. Co więcej – zbierają przychylne opinie od najbardziej wymagających recenzentów.

Na spotkaniu z ich twórcą – Cezarym Czyżewskim będzie można nabyć obie powieści z osobistym wpisem. Zapraszamy tym bardziej, że w najbliższym czasie będzie to ostatnie spotkanie w Bydgoszczy.

Podczas wieczoru będzie można także obejrzeć wystawę prac Anny Janusz Strzyż, profesora wrocławskiej ASP, inspirowanych powieściami. Całość poprowadzi Ezo Oneir.

12 lutego 2019 r. godz.18.00.

Biblioteka Główna. Strych
 

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe