Jak wypromować Bydgoszcz? Ruszają konkursy wniosków promocyjnych

  • 09.01.2019, 12:25
  • KB
Jak wypromować Bydgoszcz? Ruszają konkursy wniosków promocyjnych Bydgoszcz
Masz ciekawy pomysł na promowanie Bydgoszczy? Chcesz zrealizować projekt, który wzmocni wizerunek miasta? Weź udział w konkursie wniosków promocyjnych. Na wygrane projekty Miasto przeznaczy łącznie 1,1 miliona złotych. Na propozycje czekamy do 8 lutego.

W tym roku zapraszamy do udziału w dwóch konkursach - „Bydgoszcz Zaprasza” i „Bydgoszcz. Dzieje Się”.

„Bydgoszcz Zaprasza” – czekamy na projekty, które w swojej formule i zakresie działań marketingowych wyjdą poza granice Bydgoszczy. Jeżeli masz pomysł na przedsięwzięcie, które przyciągnie do Bydgoszczy turystów, widzów spoza Bydgoszczy, jeżeli będziesz promować bydgoską imprezę w innych miastach, ten konkurs jest dla Ciebie. Przykładami wydarzeń, które otrzymały wsparcie finansowe w ubiegłym roku są m.in.: Bydgoszcz Cycling Challange, Mistrzostwa Świata w Przechodzeniu przez Rzekę, Blogger Food Festival czy Polishopa.

Dokumenty dotyczące konkursu: REGULAMIN, WNIOSEK, KRYTERIA.

Masz pytanie? Wypełniłeś już wniosek? Prześlij go na adres: [email protected]. Maksymalne dofinansowanie dla jednego projektu wynosi 100 000 zł. W konkursie „Bydgoszcz Zaprasza” przeznaczona jest pula 880 000 zł.

„Bydgoszcz. Dzieje się” to konkurs dla projektów lokalnych, osiedlowych, kameralnych. Chcemy kształtować tożsamość bydgoszczan, chcemy uwalniać i prezentować bydgoskie talenty, umiejętności. Liczymy na propozycje inicjatyw dedykowanych konkretnym dzielnicom, ulicom, zakątkom Bydgoszczy. Chcemy pokazywać piękno naszego Miasta, na nowo je odrywać, angażować lokalne grupy działania. Przykładami wydarzeń, które otrzymały wsparcie finansowe w ubiegłym roku są m.in.: Święto Starego Fordonu, Bydgoszcz Wciąga Legendarnie czy Kucharze Dzieciom.

Dokumenty dotyczące konkursu: REGULAMIN, WNIOSEK, KRYTERIA.

Masz pytanie? Wypełniłeś już wniosek? Prześlij go na adres: [email protected]. Maksymalne dofinansowanie dla jednego projektu wynosi 30 000 zł. W konkursie „Bydgoszcz Dzieje się” przygotowaliśmy 220 000 zł.

Na propozycje czekamy do 8 lutego 2019 r.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe