Niecodzienny konwój zaparkował wczoraj przed Wojewódzkim Szpitalem Dziecięcym

  • 7.12.2018, 10:24 (aktualizacja 07.12.2018 10:52)
  • KB
Niecodzienny konwój zaparkował wczoraj przed Wojewódzkim Szpitalem Dziecięcym KWP Bydgoszcz
W ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem", której pomysłodawcami są Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, zorganizowano wczoraj niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja, maskotki kujawsko-pomorskich policjantów Polfinka oraz Serca Caritasu. Ten nietypowy konwój kabrioletem zaparkował przed Wojewódzkim Szpitalem Dziecięcym, by przynieść radość małym pacjentom. Dzieciaki życzymy Wam szybkiego powrotu do zdrowia!

Dzisiaj (6.12.18) w ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem", organizowanej po raz dziesiąty przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy przygotowany został niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja, maskotki kujawsko-pomorskich policjantów Polfinka oraz Serca Caritasu.

Już po raz trzeci w asyście policyjnego radiowozu świąteczny konwój wyjechał z siedziby Caritasu Diecezji Bydgoskiej do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Na miejscu Święty Mikołaj i jego przyjaciele: Polfin i Serce Caritasu zostali serdecznie przywitani przez dyrekcję i personel szpitala, a następnie odwiedzili wszystkie dzieci hospitalizowane, którym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Te niecodzienne odwiedziny oraz świąteczne upominki rozdawane przez Świętego Mikołaja i jego przyjaciół wywołały na twarzach małych pacjentów, a także ich rodziców uśmiechy radości. I o to właśnie chodziło!!!

Ten dzień jest wprowadzeniem do kolejnej odsłony "Bezpieczeństwa ze Świętym Mikołajem”, która odbędzie się 18 grudnia w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy.

 

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe