I Ty możesz pomóc. Charytatywny Jarmark "O! Choinka!" w już najbliższą sobotę

  • 04.12.2018, 13:46 (aktualizacja 04.12.2018, 13:55)
  • KB
I Ty możesz pomóc. Charytatywny Jarmark "O! Choinka!" w już najbliższą sobotę O! Choinka!
Już drugi raz chcemy zaprosić Państwa do udziału w Jarmarku Świątecznym O! Choinka!, który podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się w ICF Bydgoszcz na ul. Zduny 8. W tym roku celem akcji jest zebranie pieniędzy na pomoc dla 6-letniej Julity.

Julita i jej mama- pani Basia- mieszkają po sąsiedzku w kamienicy przy ulicy Zduny, gdzie znajdują się Pokoje i Apartamenty PODDASZE oraz ICF Bydgoszcz. Ich historia oraz sposób w jaki pani Basia codziennie walczy o w miarę normalne funkcjonowanie dla swojej córki, strasznie nas poruszyły.

Po urodzeniu u Julity zdiagnozowano dysplazję przegrodowo-oczną z wielohormonalną niedoczynnością przysadki, a w późniejszym czasie stwierdzono również autyzm. Niestety nie jest możliwe przywrócenie pełniej sprawności Julicie, jednak możliwe jest wyrehabilitowanie jej na tyle, żeby mogła w miarę normalnie funkcjonować.

Niestety jak zwykle bywa w takich sytuacjach, na przeszkodzie stoi brak pieniędzy. Stąd pomysł, żeby tegoroczny Jarmark O! Choinka! zadedykować Julicie, a zebrane podczas niego pieniądze przeznaczyć na leczenie dziewczynki.

Więcej o Julicie można przeczytać na stronie Fundacji: https://dzieciom.pl/podopieczni/21008

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe