Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Bydgoszczy

  • 5.11.2018, 16:54 (aktualizacja 05.11.2018 17:20)
  • KB
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Bydgoszczy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
12 listopada rozpoczyna się tegoroczna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie, organizowanego w 170 państwach, wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Zapraszamy na tygodniowy cykl szkoleń, warsztatów i seminariów poświęconych przedsiębiorczości. Regionalnym koordynatorem ŚTP w naszym województwie po raz kolejny jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Wyjątkowość Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości opiera się na dobrowolnym zaangażowaniu ogromnej liczby firm, organizacji, szkół, uniwersytetów, instytucji państwowych i osób prywatnych.

W projekt można się zaangażować zarówno jako uczestnik, wyszukując i biorąc udział w wydarzeniach zarejestrowanych na stronie projektu, jak również jako partner, rejestrując swoje przedsięwzięcie w programie ŚTP. Większość wydarzeń w ramach ŚTP jest bezpłatna i można się na nie zapisać bez względu na wiek.

Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych w województwie kujawsko-pomorskim w ramach ŚTP, m.in. konferencji „Start-Up Bydgoszcz!”, która zainauguruje Tydzień w naszym regionie, jak również w 2. edycji konferencji „Kobiety IT” czy Targach Pracy Offerty w Bydgoszczy.

Więcej informacji o ŚTP i planowanych wydarzeniach na: www.barr.pl/stp

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe