Remont nawierzchni przy ul. Żmudzkiej

  • 10.07.2018, 14:06
  • KB
Remont nawierzchni przy ul. Żmudzkiej Google maps
Jak podaje ZDMiKP, kontynuowane są remonty bydgoskich jezdni i chodników. Po osiedlu Leśnym przyszedł czas na Bartodzieje.

W ramach drugiego pakietu nie tylko zostanie wyremontowana ulica Zamczysko, ale również ulica Żmudzka na odcinku od ulicy Gajowej do ulicy Fordońskiej. W ramach prac zostaną ustawione nowe krawężniki, wymienione nawierzchnie jezdni i chodników. W trakcie remontu zostaną wykonane zatoki parkingowe wzdłuż bloków po stronie numerów nieparzystych.

Wykonawca zadeklarował, że ze wszystkimi robotami upora się w ciągu czterdziestu dni. W związku z tym, zakończenie i oddanie Żmudzkiej do eksploatacji, zostało zaplanowane na połowę sierpnia.

Przy okazji warto przypomnieć, że tylko w tym roku ZDMiKP planuje odnowić dwanaście ulic. Przeznaczona zostanie na to  kwota dwunastu milionów złotych.

Roboty zakończyły się na ulicach 11 Listopada, Sułkowskiego i przy odnowieniu buspasa na ulicy Paderewskiego. 

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe