Myślisz o zawodzie programisty? Weź udział w warsztatach Bydgoszcz Szuka Talentów

  • 9.10.2017, 12:39 (aktualizacja 09.10.2017 13:23)
  • KB
Myślisz o zawodzie programisty? Weź udział w warsztatach Bydgoszcz Szuka Talentów pixabay
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczyna kolejną edycję programu Bydgoszcz Szuka Talentów. W tej edycji będą realizowane warsztaty dla programistów w partnerstwie z bydgoskim oddziałem firmy Cybercom Poland. Uczestnicy nie ponoszą opłat za udział w warsztatach.

Warsztaty dla programistów poprowadzą eksperci, którzy zapoznają uczestników z podstawami pisania aplikacji webowych w środowisku NET. Podczas warsztatów uczestnicy będą wykorzystywać narzędzie Visual Studio 2015 Community Edition. Efektem szkolenia będzie nabycie przez uczestników umiejętności samodzielnego rozwiązania zadania programistycznego w technologii ASP.Net.

Warsztaty będą realizowane przez cztery dni. Najlepsze osoby będą miały szansę na płatny staż w Cybercom Poland. Nie ma na co czekać, warto już zaplanować swój czas i zdecydować się! Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator dokona wyboru kandydatów na warsztaty. Aby zgłosić udział w warsztatach, należy zapoznać się z regulaminem i zarejestrować się on-line.

Warsztaty odbędą się w terminie: 27-28.10.2017 oraz 3-4.11.2017.

(Prosimy o zgłoszenia zawierające CV, w temacie wpisując „Bydgoszcz Szuka Talentów / Cybercom”). Uczestnictwo w bezpłatnych warsztatach dla programistów jest doskonałym sposobem na zdobycie dodatkowych kwalifikacji.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe