Szósta odsłona treningu samoobrony kobiet w Bydgoszczy

  • 03.04.2017, 14:45
  • Katarzyna Beszczyńska
Szósta odsłona treningu samoobrony kobiet w Bydgoszczy WKU Bydgoszcz
W dniu 01.04.2017 r. na hali sportowej 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej w Bydgoszczy odbył się kolejny trening z cyklu ośmiu szkoleń dla Pań w ramach projektu „Samoobrona Kobiet”.

Jak w poprzednich edycjach również i tym razem zajęcia przeprowadzili instruktorzy walki wręcz oraz wychowania fizycznego 1BLog. Następne spotkania odbędą się  terminach: 06.05.2017 r. i 03.06.2017 r.  Szkolenie w 1. Pomorskiej Brygadzie Logistycznej obserwował przedstawiciel Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Bydgoszczy, ppor. Monika DUDZIAK - oficer wydziału rekrutacji odpowiedzialny za udzielanie informacji osobom zainteresowanym projektem „Samoobrona Kobiet” z terenu administrowanego przez WKU w Bydgoszczy. Samoobrona Kobiet to program 8 bezpłatnych, kilkugodzinnych szkoleń praktycznych dla pełnoletnich kobiet, które chcą nauczyć się i rozwijać umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających ich życiu lub zdrowiu,  zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej. Celem projektu Samoobrona Kobiet jest popularyzacja sytemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie kobiet ze sposobem realizacji zajęć z walki wręcz w bliskim kontakcie, nauka podstawowych technik samoobrony oraz doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony.

Katarzyna Beszczyńska

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe