Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowym

O karierze sportowej marzy wielu chłopców. Jednak bardzo często droga do realizacji marzeń jest długa i kręta, dlatego tylko nielicznym to się udaje. Przykładem utalentowanego żużlowca młodego pokolenia jest Wiktor Przyjemski. Ten zdolny bydgoszczanin pomimo młodego wieku (18 lat), w swoim sportowym dorobku ma już wiele istotnych oraz godnych podziwu międzynarodowych sukcesów. Spotkanie z tym wyjątkowym gościem ze świata sportu odbędzie się 25 listopada w CH Focus. Fani żużla będą mogli poznać karierę Wiktora Przyjemskiego od kulis, a także świętować jego przejście do nowego klubu.
Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowym

Autor: fot.: Materiały prasowe

Wiktor Przyjemski to wywodzący się z bydgoskiej kuźni talentów niespełna 18-letni żużlowiec, który już ma pokaźny bagaż zwycięstw i sukcesów. Sobotnie spotkanie w CH Focus z tym młodym sportowcem będzie idealną okazją do przybliżenia fanom jego dotychczasowego dorobku.

W ostatnich latach Wiktor związany był z klubem Abramczyk Polonia Bydgoszcz, w którym trenował t i zdobywał nagrody. W 2022 roku oraz w tym sezonie był członkiem kadry narodowej juniorów, podczas których przysłużył się do zdobycia drużynowego złota. W tym roku zwyciężył w indywidualnych mistrzostwach Europy juniorów wywalczając złoto oraz wygrał drużynowo mistrzostwa Europy zdobywając I miejsce. W środowisku żużlowym jest postrzegany jako bardzo wartościowy i zdolny zawodnik, dlatego od początku tego sezonu otrzymywał liczne propozycje przejścia do klubów ekstraligowych. Wiktor postawił na rozwój osobisty i od 2024 roku będzie jeździł w barwach nowego klubu. 

Dlatego też sobotnie spotkanie będzie pretekstem do tego, aby uczcić wspólnie z kibicami wielki sukces Wiktora, który już w kolejnym sezonie pojedzie w Platinum Motor Lublin – klubie będącym mistrzem żużlowej PGE Ekstraligi. W trakcie wydarzenia przedstawi on kulisy przygotowań do nowego sezonu żużlowego, jak również będzie odpowiadał na pytania fanów. Chętne osoby będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze sportowcem oraz otrzymać od niego autograf. 

Spotkanie z młodym żużlowcem Wiktorem Przyjemskim odbędzie się 25 listopada o godzinie 12.00 na parterze galerii, w pobliżu salonu Vistula.

 CH Focus zawsze chętnie angażuje się w lokalne projekty, a szczególnie bliskie są nam inicjatywy sportowe, które rozwijają talent wśród młodych sportowców i jednocześnie zachęcają młodzież do uprawiania sportu. Nawiązując współpracę z zawodnikami i klubami, pokazujemy, że warto stawiać na realizację swoich marzeń i na rozwój kondycji fizycznej. Najlepszym na to przykładem jest Wiktor  dobrze zapowiadający się młody, zdolny żużlowiec. Z dumą obserwujemy osiągnięcia Wiktora i z radością będziemy go wspierać w dążeniach do kolejnych sukcesów. Trzymamy za niego kciuki i życzymy dalszych złotych medali! – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy. 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MarkTreść komentarza: Pań popierał publicznie-w swoich tekstach tych którzy teraz chcą zabić poolskie mediaData dodania komentarza: 06.07.2024, 20:21Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: My pracownice Cafe Primo murem stoimy za szefem. Gwarantujemy,że jakość sprzedawanych przez nas lodów jest na najwyższym poziomie. Wiemy z jaką pasją i zaangażowaniem szef wykonuje swoją pracę ile serca i energii w to wkłada. Zapraszamy wszystkich świadomych konsumentów na pyszne lody i kawkę.Data dodania komentarza: 06.07.2024, 15:26Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: JanuszTreść komentarza: Z takiej pracowniczki pracodawca może być dumny !Data dodania komentarza: 06.07.2024, 00:50Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: PracownicaTreść komentarza: Pracuję w Cafe Primo już kilka lat. Pan Roman jest przede wszystkim człowiekiem, który robi to co kocha i robi to dla LUDZI, którzy przychodzą do Niego od wielu lat. Są goście przychodzący codziennie i tacy którzy przyjeżdżają np. z Gdańska za każdym razem jak tylko przyjeżdżają do Bydgoszczy lub przejeżdżają dalej. Szef zawsze sumiennie i z wielką starannością podchodzi do swojej pracy. Zawsze chętnie i z uśmiechem wita się z wszystkim, nie mniej często sam częstuje klientów swoimi wyrobami aby mogli zdecydować, który smak wybrać. Nieznajomość osoby, sytuacji i faktu, który miał miejsce a tylko odszukanie suchych faktów z kontroli dla taniej sensacji to szczyt bezczelności owej Pani. Gdyby tak łatwo oszukiwał ludzi swoimi FAŁSZYWYMI wyrobami, myślę że już dawno nie miały byśmy gdzie pracować. To właśnie dla tej jakości lodów, sumienności w ich wykonaniu z produktów najwyższej jakości, ustawiają się te kolejki. Mam nadzieję, że nadal ludzie będą używać rozumu i nie dadzą zamydlić sobie oczu tanią sensacją i kiepską prowokacją. Zapraszam serdecznie i niezmiennie życzymy smacznego.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:11Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: andrzejaroslavTreść komentarza: Nie pierwszy to toruński "smaczek" podszczypujący złośliwie sąsiada. Ale skoro podejmujący uwagi kontroli sprzed roku, to czy znaczy to, że w sezonie ogórkowym trzeba sięgać po "odgrzewane kotlety" z ubiegłego roku ? Nic świeższego ? Ot ! Taka bezinteresowna, toruńska złośliwość na poziomie kibolstwa z zawodów żużlowych...Data dodania komentarza: 04.07.2024, 19:06Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowiAutor komentarza: Leszek SobkowskiTreść komentarza: Po lody do Zaułka : chodziłem, chodzę i będę chodził.Data dodania komentarza: 04.07.2024, 14:42Źródło komentarza: Na lody tylko do Cafe Primo! Nie dajcie się zwieść hejtowi
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama