Toruń: Granty na projekty o zdrowiu

  • 15.04.2022, 19:55
  • Źródło: PAP MediaRoom
Toruń: Granty na projekty o zdrowiu PAP Fot. UM Toruń
Po raz kolejny rusza konkurs "Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich". Zapraszamy do składania wniosków!

Udział w konkursie wziąć mogą: miasta, gminy, jednostki organizacyjne im podległe oraz działające na terenie tych miast i gmin podmioty niezaliczane do sektora finansów publicznych i niekierujące się osiągnięciem zysku. Co ważne, warunkiem przystąpienia do konkursu jest także posiadanie członkowstwa w stowarzyszeniu - Toruń jest członkiem SZMP od 1993 r.

Wyżej wymienione podmioty otrzymać mogą dofinansowanie programów o tematyce ustalonej przez Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia. W 2022 r. są to:

1. Zdrowie w każdym wieku;
2. Zdrowie i środowisko.

Zachęcamy realizatorów projektów wpisujących się w powyższe zakresy tematyczne do udziału w konkursie, dzięki któremu, poza korzyścią finansową, będą mieli okazję promować na szczeblu krajowym zarówno swoją placówkę/organizację, jak i realizowane działania (patrz regulamin konkursu).

Wnioski konkursowe w wersji papierowej oraz elektronicznej należy składać w sekretariacie Dyrektora Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia - koordynatora lokalnego Projektu Zdrowe Miasta (ul. Fałata 39, 87-100 Toruń, pokój nr 10; e-mail: [email protected])
- w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 kwietnia br. godz. 14.00.

Do pobrania TUTAJ.

Źródło: PAP MediaRoom

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe