Artystki z Teatru Polskiego w Bydgoszczy z Paszportami Polityki

  • 11.01.2017, 15:09
  • KB
Artystki z Teatru Polskiego w Bydgoszczy z Paszportami Polityki Materiały prasowe
Podczas wczorajszej gali wręczenia Paszportów Polityki nagrody otrzymały artystki współpracujące z Teatrem Polskim w Bydgoszczy - Anna Smolar (reżyserka spektaklu „Dybuk”) oraz Natalia Fiedorczuk - Cieślak (kompozytorka muzyki do tegoż spektaklu).

Anna Smolar otrzymała nagrodę  w kategorii TEATR, co było nie lada zaskoczeniem dla artystki. „Za teatr kameralny i empatyczny” – uzasadniała Aneta Kyzioł, krytyk teatralny POLITYKI.

„Zawsze marzyłam o tym, żeby dostać nagrodę w kategorii Muzyka popularna, ale niestety nie udało się” – powiedziała Natalia Fiedorczuk-Cieślak odbierając Paszport POLITYKI 2016 w kategorii LITERATURA za powieść „Jak pokochać centra handlowe”.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe