Mogą nastąpić przerwy w dostawie wody. Sprawdź, na jakich osiedlach!

  • 09.09.2019, 17:59
  • KB
Mogą nastąpić przerwy w dostawie wody. Sprawdź, na jakich osiedlach! fot. ilustracyjna
Na podstawie komunikatu otrzymanego z Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje:

W ZWIĄZKU Z AWARIĄ NA PRZEPOMPOWNI FILARECKA MOGĄ WYSTĄPIĆ SPADKI CIŚNIENIA WODY DO GODZ. 22:30 ORAZ PROBLEMY Z DOSTAWĄ WODY NA WYŻSZYCH KONDYGNACJACH BUDYNKÓW DLA MIESZKAŃCÓW GÓRNEGO TARASU:

- w dniu 09.09/10.09.2019r. od godz. popołudniowych do godz. 22:30 – spadek ciśnienia oraz od godz. 22:30 do godz. porannych problemy z dostawą wody na Górnym Tarasie tzn. Wzgórze Wolności, Wyżyny, Kapuściska, Glinki, Szwederowo, Błonie.

 

 

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe