Wesprzyj Schronisko dla Zwierząt - odbierz choinkę!

  • 14.12.2018, 17:04 (aktualizacja 14.12.2018, 17:20)
  • KB
Wesprzyj Schronisko dla Zwierząt - odbierz choinkę! Focus
„Karma wraca”! Pod tym hasłem CH Focus w Bydgoszczy i partnerzy organizują przedświąteczną zbiórkę darów dla zwierząt z lokalnego schroniska. To dobra okazja, by wesprzeć szlachetny cel, jakim jest pomoc potrzebującym zwierzakom, tym bardziej, że w zamian można otrzymać piękną choinkę!

Dla wszystkich miłośników zwierząt i tych osób, którym nie jest obojętny los bezdomnych psów i kotów, CH Focus w Bydgoszczy wraz z partnerami organizują akcję „Karma wraca”. 15 grudnia w samo południe na placu przed bydgoskim centrum rozpocznie się zbiórka darów dla schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy.

- Zima to szczególnie trudny czas dla bezdomnych psów i kotów. Akcją „Karma wraca” chcemy zachęcić mieszkańców Bydgoszczy i okolic do wsparcia potrzebujących zwierząt. Biorąc udział
w zbiórce, nasi klienci będą mieli szansę konkretnie przyczynić się do poprawy losów podopiecznych schroniska. 
Mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Można przynosić karmę, smakołyki, koce, legowiska bądź akcesoria dla zwierząt. W zamian za datek będzie można otrzymać soczyście zieloną, pachnącą Świętami choinkę.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczynić dobry gest na rzecz bezdomnych zwierząt
i wspomóc działalność schroniska.
Mamy nadzieję, że mieszkańcy szczodrze wesprą akcję, pokazując, że bezinteresowna pomoc nie jest im obca. Karma wraca – w naszej akcji od razu, ponieważ dobroczyńców nagrodzimy pięknymi drzewkami na Święta  dodaje Gregory Pertus.

Zbiórka darów dla schroniska dla zwierząt organizowana jest we współpracy z Fundacją Siedem Życzeń, Urzędem Gminy w Osielsku, Przedsiębiorstwem Wielobranżowym Ebud, Ebud dom, MWIK, Biurem Podróży Itaka, Restauracją Bierhalle, Gazetą Pomorską i Expressem Bydgoskim.

Akcja „Karma wraca” odbędzie się 15 grudnia 2018 r. na placu przed CH Focus (dziedziniec od ulicy Jagiellońskiej). Start o 12:00. Liczba choinek ograniczona. Więcej szczegółów na temat akcji oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe