Ponad pół tysiąca tancerzy zaprezentuje się w konkursie "Taneczne miraże"

  • 8.03.2018, 13:05
  • KB
Ponad pół tysiąca tancerzy zaprezentuje się w konkursie Pracownia Foto Pałacu Młodzieży
Ogólnopolski Konkurs Taneczny "Taneczne miraże". Jak co roku, w marcu już od 16 lat zaprezentują się młodzi ludzie, których pasją jest taniec. Taneczne miraże to inicjatywa kulturalna wspierająca i promująca rozwój uzdolnień artystycznych dzieci i młodzieży.

PROGRAM

19. OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCA

TANECZNE MIRAŻE

BYDGOSZCZ

10.03. 2018

ORGANIZATOR

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 27, 85-097 BYDGOSZCZ, tel. 52 321-00-81, fax. 52 321-16-42 MIEJSCE Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 31, ul. Karłowicza 2,85-092 Pomysłodawca i koordynator: dr Wiesława Pilewska.

-     Rejestracja zespołów w godz. 8.oo – 10.oo

-     Próby sceniczne w godz. 8.oo – 11. 45

GODZ. 12.OO UROCZYSTE OTWARCIE KONKURSU

g.12.15 PREZENTACJE KONKURSOWE ZESPOŁÓW

Kategoria wiekowa  do 11 lat

Kategoria wiekowa  12-15 lat

Kategoria wiekowa pow. 16 lat

Ok. g.15.00 PREZENTACJE KONKURSOWE SOLISTÓW Soliści do 11 lat Soliści 12-15 Lat Soliści powyżej 16 lat

PREZENTACJE KONKURSOWE DUETY

Duety do 11 lat

Duety 12-15 lat

Duety pow.16 lat

OK. G. 19.00 ZAKOŃCZENIE KONKURSU

Uczestnicy

Zespoły:

1.    Zespół VerSus - Szkoła Podstawowa w Kruszynie

2.    Compania Baletowa MINI – Miejski Ośrodek Kultury w Policach

3.    Zespół Tańca FART I - Studio Tańca FART Gorzów

4.    Zespół Taneczny Rytmix Party – Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin 

5.    Teatr Tańca AKRO grupa młodsza - Młodzieżowy Dom Kultury Toruń

6.    Compania Baletowa Koliberki – Miejski Ośrodek Kultury w Policach

7.    Zespół Tańca SWEET Kids – Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

8.    Zespół Tańca Mini Follow Kids - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

9.    Zespół Tańca Cwaniaki - "5element" Szkoła Tańca Teatru Ulicznego Bydgoszcz

10.   Zespół Tańca Boheminki - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

11.   Zespół Tańca Swan Dance I – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

12.   Zespół Tańca SWEET Juniors – Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

13.   Zespół Tańca Współczesnego Zgrana Paka - Młodzieżowy Dom Kultury Nr 4 Bydgoszcz

14.   Zespół Tańca Split - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

15.   Zespół Tańca Ceinat - Młodzieżowy Dom Kultury Toruń

16.   Zespół Tańca UNLIMITED CREW - STUDIO TAŃCA DANCE ACADEMY Bydgoszcz

17.   Zespół  BALTIMA-art. 2 – BALTIMA-TIM Poznań

18.   Zespół  BALTIMA-art. 1 – BALTIMA-TIM Poznań

19.   Zespół Taneczny RytmixVip – Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

20.   Teatr Tańca AKRO grupa starsza - Młodzieżowy Dom Kultury Toruń

21.   Zespół Taneczny Ananasy – Szkoła Podstawowa nr 3 Gostynin

22.   Compania Baletowa MIDI – Miejski Ośrodek Kultury w Policach

23.   Formacja Chatelet – Gminny Ośrodek Kultury Damasławek

24.   Zespół Taneczny Brax V–Pałac Młodzieży Bydgoszcz

25.   Zespół Tańca Malachit - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Świecie

26.   Zespół Tańca Show - Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Świecie

27.   Zespół Swan Dance II – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

28.   Zespół Tańca Współczesnego DMT - Pałac Młodzieży Bydgoszcz

29.   Zespół Taneczny Talizman - Pałac Młodzieży Bydgoszcz

30.   Zespół Tańca Puenta – Klub „Kwadrat” Leszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

31.   Zespół Tańca SOFT LUX – Swan Dance Studio Bydgoszcz

32.   Zespół Taneczny Amulet II - Pałac Młodzieży Bydgoszcz

33.   Zespół Tańca - Fabryka Tańca Barlinek

34.   Zespół Tańca FART II - Studio Tańca FART Gorzów         

35.   Zespół Tańca Follow - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

36.   Zespół Tańca Jazz Point - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

37.   Zespół Tańca InMotion -  Nadarzyński Ośrodek Kultury

38.   Zespół Tańca Współczesnego Kontra V - Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 Bydgoszcz

39.   Zespół   Tańca   Współczesnego   „Revers” - Klub 12  Brygady  Zmechanizowanej  Choszczno

Soliści do 11 lat

1.    Roxana Testa - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

2.    Zaira Fitał  - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

3.    Zofia Pryć - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

4.    Maria Nurek - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

5.    Natasza Kozak - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

6.    Weronika Rosiak - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

7.    Inga Grabowska – MDK 2 Bydgoszcz

8.    WeronikaCemel - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

9.    BlankaJeran- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

10.   Milena Kozłowska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

11.   Magdalena Paradowska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

12.   Julia Słodownik- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

13.   Milena Paradowska - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

14.   Weronika Błażejewska - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

15.   Nolina Kaczorowska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

16.   Karola Konieczny -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

17.   Asia Jedynak -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

18.   Weronika Cekala-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

19.   Martyna Falkiewicz-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

20.   Daria Zuk-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

21.   Emilia Kaługa-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

22.   Zuzanna Mielewczyk – Wejherowo

23.   Maja Sokal – Klub Tańca SZYK Szczecin

24.   Magdalena Znajdek- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

25.   Zuzanna Wąż - Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

26.   Alicja Lewandowska- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

27.   Julita Piechnik- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

28.   Antonina Ciesielska- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

Soliści 12-15 Lat

1.    Julia Kozakiewicz  - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

2.    Kalina Cherezińska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

3.    Oliwia Myzia - Nadarzyński Ośrodek Kultury

4.    Wiktoria Januszewska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

5.    KingaBudziak- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

6.    Otylia Janka- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

7.    Katarzyna Mazur - Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

8.    Ola Ratańczuk -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

9.    Natalia Krasowska-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

10.   Maja Piatkowska-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

11.   Milena Jastak -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

12.   Marta Szukalo -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

13.   Karolina Szczygiel -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

14.   Iza Sójka -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

15.   Agata Zwierzchowska -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

16.   Klaudia Stobiecka -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

17.   Zuzia Sztukowska -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

18.   Nina Lipska-  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

Soliści powyżej 16 lat

1.    Klaudia Ciesaik- Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

2.    Natalia Magdalena Mrozińska – Centrum Kultury „Browar B.” Włocławek

3.    Inga Skowron – MDK 2 Bydgoszcz

4.    Oliwia Dąbrowska – MDK 2 Bydgoszcz

5.    Aleksandra Chorek - Nadarzyński Ośrodek Kultury

6.    NicoleWekwejt- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

7.    Klaudia Pawlewska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

8.    NataliaDanielewicz- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

9.    Michalina Domagalska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

10.   Aleksandra Derecka - Pałac Młodzieży Bydgoszcz

11.   Oliwia Matuszewska – Pałac Młodzieży Bydgoszcz

12.   Zuzanna Mejer - Klub „Kwadrat” Leszno

13.   Nicol  Zielińska - Klub „Kwadrat” Leszno 

14.   Adrianna Domańska - Klub „Kwadrat” Leszno

15.   Krzysztof Tomaszewski - Pałac Młodzieży Bydgoszcz

16.   Dominika Kwintal - Pałac Młodzieży Bydgoszcz

17.   Kinga Lubońska – Pałac Młodzieży Bydgoszcz

Duety do 11 lat

1.    Anna Bruszkowska& Natalia Skowrońska – MDK 2 Bydgoszcz

2.    Lila Jurczak & Nikola Cewka - Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

3.    Julia Wojdylak& Wiktoria Jankowska - Szkoła Podstawowa Kruszyn

4.    Julia Król &Wiktoria Lewandowska - Szkoła Podstawowa Kruszyn

5.    Aleksandra Sztabrowska& Maria Gawryluk - Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

6.    Julita Piechnik &Julia Dzielak - Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

7.    Weronika Gołębiewska &Amelia Maciejczak- Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY Inowrocław

8.    Roxana Testa&Zaira Fitał - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

Duety 12-15 lat

1.    Julia Kozakiewicz&Katarzyna Szamotulska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

2.    Lena Łos&Zuzanna Draus – Szkoła Podstawowa w Kruszynie

3.    Karolina Ciesielska & Julia Tokarz – MDK 2 Bydgoszcz

4.    Oliwia Myzia& Lidia Chojnacka - Nadarzyński Ośrodek Kultury

5.    Dura Barbara& Kaźmierczak Lena - Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

6.    Zuzia Sztukowska & Nina Lipska - Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

7.    Marta Jankowska & Marta Landowska -  Studio Taneczno Artystyczne Rytmix Szczecin

8.    Amelia Wyderska& Natalia Ściesiek – Fabryka Tańca Barlinek

9.    AlicjaSłoma& KingaKrajewska- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

Duety pow.16 lat

1.    Klaudia Ciesak & Iga Szukalska - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Kołobrzeg

2.    Kamila Adamczewska & Agata Lutowska– MDK 2 Bydgoszcz

3.    Aleksandra Chorek & Julia Miastowska - Nadarzyński Ośrodek Kultury

4.    Oliwia Rostkowska & Zofia Świergiel - Nadarzyński Ośrodek Kultury

5.    Wiktoria Januszewska& Nicole Wekwejt- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

6.    Klaudia Pawlewska&Lili Marie Starost- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

7.    Karina Ciemniecka& Natalia Danielewicz- Szkoła Tańca Bohema Bydgoszcz

8.    Weronika Artkop& Marianna Artkop – Pałac Młodzieży Bydgoszcz

9.    Paulina Lubik& Dominika Wicha - Studio  Tańca  Fart  Gorzów

10.   Adrianna Domańska & Nicol Zielińska - Klub „Kwadrat” Leszno 

11.   Krzysztof Tomaszewski & Dominika Kwintal – Pałac Młodzieży Bydgoszcz

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe