Dzień Dziecka w bydgoskim szpitalu

  • 01.06.2017, 13:16
  • KB
Dzień Dziecka w bydgoskim szpitalu KPUW
Coroczny festyn z okazji Dnia Dziecka odbył się dzisiaj w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy. Podopiecznych placówki z okolicznościowymi upominkami odwiedził wojewoda Mikołaj Bogdanowicz.

Tegoroczna impreza odbyła się pod nazwą „Biedronkowy Dzień Dziecka” i rozpoczęła od instruktarzu tańca w wykonaniu Bydgoskiej Akademii Tańca „Danceby”. Dzieci będące pod opieką szpitala oraz zaproszeni goście obejrzeli również przedstawienie „Księżniczka na ziarnku grochu” oraz wysłuchali wykładu Janiny Bennewicz pt. „Na łące”. Kolejnymi atrakcjami przygotowanymi dla świętujących było przedstawienie „Magik i jego druh przyjaciel” oraz profesjonalny pokaz dronów.

Wojewoda wraz z dyrektor Wydziału Zdrowia Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego Magdaleną Daszkiewicz wręczyli najmłodszym dzieciom upominki i życzyli zdrowia, spełnienia marzeń i uśmiechu na co dzień.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe