Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Pomóż zwierzętom ze schroniska i odbierz choinkę!

W grudniu „Karma Wraca”! Dlatego po raz kolejny CH Focus zaprasza do udziału w zbiórce tych wszystkich, którzy kochają zwierzęta i chcą przyczynić się do poprawy ich losu. Już 16 grudnia odbędzie się kolejna edycja corocznej akcji charytatywnej, którą wspiera bydgoska galeria. W zamian za podarowaną żywność dla psów lub kotów bądź inne potrzebne zwierzakom rzeczy, darczyńcy będą mogli odebrać świąteczną choinkę!
Pomóż zwierzętom ze schroniska i odbierz choinkę!

Autor: fot. ilustracyjna, pixabay

Zima to wyjątkowo trudny czas dla psów i kotów mieszkających w schronisku. Pochłonięci przygotowaniami do  świąt, nie zapominajmy o bezdomnych czworonogach, które nie są w stanie o tę pomoc poprosić. W okresie zimowym przytuliska dla zwierząt borykają się z problemem braku odpowiedniej ilości materiału do  zabezpieczenia bud przed zimnem. Potrzebne są koce, kołdry, a nawet wykładzina. Zawsze też brakuje jakościowej karmy dla czworonożnych mieszkańców. Dlatego CH Focus w Bydgoszczy we współpracy z  Expresem Bydgoskim już po raz szósty organizuje zbiórkę dla zwierząt ze schroniska pod hasłem „Karma Wraca”. 

Mieszkańcy miasta oraz okolic, którzy w dniu akcji przyniosą do Focusa jeden z wybranych przedmiotów – koc, kołdrę, dywanik lub karmę dla zwierząt (dla psów lub kotów) – będą mogli odebrać zieloną, pachnącą bożonarodzeniową choinkę. Zbiórka będzie prowadzona na placu przed centrum handlowym w  specjalnie wydzielonej na czas akcji strefie. Do rozdania będzie aż 200 drzewek.

Akcja „Karma Wraca” odbędzie się przed centrum handlowym Focus w sobotę, 16 grudnia, w godzinach 11:00 do wyczerpania zapasów lub do godz. 16:00.

–Wzorem poprzednich lat, tak i w tym roku włączyliśmy się w zbiórkę darów rzeczowych, które pomogą czworonogom przetrwać zimne dni. Bezdomne, w wielu przypadkach porzucone zwierzaki zasługują na odrobinę ciepła, dobrego jedzenia i dach nad głową.  Dlatego zachęcamy ludzi o wielkim sercu, aby przyłączyli się do naszej akcji. Zachęcamy o podarowanie – w miarę swoich możliwości – kocy, kołder, legowisk czy karmy dla psów i kotów. Mamy nadzieję, że i w tym roku bydgoszczanie nie zawiodą, a zebrane dary pomogą zaspokoić podstawowe potrzeby zwierzaków ze schroniska – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy. 

Tegoroczna „Karma Wraca” jest już szóstą edycją akcji charytatywnej, podczas której zbierane są artykuły niezbędne dla zwierząt ze schronisk w województwie kujawsko-pomorskim. Po raz kolejny partnerem lokalizacyjnym wydarzenia jest CH Focus Bydgoszcz. Pomysłodawcą i twórcą inicjatywy „Karma Wraca” jest Express Bydgoski, natomiast organizatorem i koordynatorem zbiórki dla czworonogów jest Stowarzyszenie Stukot Bydgoszcz. 

Więcej szczegółów na stronie: https://focusbydgoszcz.pl/pomoz-zwierzetom-i-odbierz-choinke-6/

 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
umiarkowane opady deszczu

Temperatura: 6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama