ZUS Bydgoszcz: Mobilne dyżury pracowników ZUS dla uchodźców

  • 12.04.2022, 15:26
  • KB
ZUS Bydgoszcz: Mobilne dyżury pracowników ZUS dla uchodźców ZUS Bydgoszcz
Bydgoski i toruński oddział ZUS organizuje kolejne dyżury dla obywateli Ukrainy, którzy chcieliby uzyskać pomoc przy złożeniu wniosku o świadczenie 500+ na dzieci.

13 kwietnia w godz. 10-12.00 pracowników ZUS będzie można spotkać w Urzędzie Miejskim w Łabiszynie, a 14 kwietnia w godz. 12.30-14.30 w Hotelu Albatros w Wąsoszu - informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego

 

Kolejne dyżury odbędą się:

  • 22 kwietnia w godz. 12-15.00 w MGOPS Kcynia
  • 25 kwietnia w godz. 8-13.00 w GOPS Łysomice

 

Do złożenia wniosku potrzebny jest specjalny numer PESEL UKR – opiekuna i dzieci, polski numer rachunku bankowego, polski numer telefonu oraz adres e-mail.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe