Bydgoski ZUS i PIP organizują wspólny dyżur

  • 01.04.2022, 11:07
  • KB
Bydgoski ZUS i PIP organizują wspólny dyżur fot.: ZUS
Oddział ZUS w Bydgoszczy wspólnie z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Bydgoszczy organizują dyżur telefoniczny.

We wtorek, 5 kwietnia w godz. od 9 do 11  ekspertów ZUS i PIP będzie można zapytać m.in. o legalność zatrudniania cudzoziemców, prawo pracy, wystawienie formularzy A1 czy specustawę ukraińską – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Pod numerem telefonu 52 34 18 124 dyżurować będzie ekspert z ZUS, Estera Cegielska, którą będzie można zapytać o zasady zalegalizowania pobytu obywateli Ukrainy, certyfikat rezydencji podatkowej czy o dokumenty niezbędne do wystawienia formularzy A1 dla obywateli Ukrainy w świetle specustawy ukraińskiej.

 

Natomiast ekspert z PIP Ewa Weśniuk pod numerem telefonu 507 04 75 14 udzieli informacji z zakresu prawa pracy, legalności zatrudniania cudzoziemców i przepisów specustawy ukraińskiej.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe