Bydgoski i toruński ZUS zaprasza bezpłatne szkolenia online

  • 22.11.2021, 11:30
  • KB
Bydgoski i toruński ZUS zaprasza bezpłatne szkolenia online fot.: KB archiwum
Pierwsze szkolenie „Niezdolność do pracy - prawo do renty z tytułu niezdolności do pracy, renty socjalnej, świadczenia uzupełniającego, dodatku pielęgnacyjnego" odbędzie się 23 listopada o godz. 10.00. Zapisy na to szkolenie przyjmowane są do 22 listopada pod adresem [email protected]

Tematem drugiego szkolenia, które odbędzie się 24 listopada o godz. 9.00, będzie „ABC działalności gospodarczej- porady dla osób rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej”.  Z kolei ostatnie listopadowe szkolenie dotyczyć będzie „Przeliczania świadczeń emerytalno-rentowych”. To szkolenie odbędzie się 25 listopada o godz. 9.00.

Zapisy na szkolenia „ABC działalności gospodarczej” i „Przeliczanie świadczeń emerytalno-rentowych” przyjmowane są odpowiednio do 23 i 24 listopada pod adresem [email protected].

W zgłoszeniu należy wskazać datę i temat szkolenia, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe