Punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz już otwarty

  • 16.09.2021, 11:06
  • KB
Punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz… fot.: ilustracyjna/pixabay
W jednym z lokali w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 działa punkt szczepień przeciwko Covid-19. Od poniedziałku do środy w godzinach 12:00-18:00 można w nim przyjąć preparaty marek Pfizer lub Johnson & Johnson. W punkcie w galerii handlowej bez wcześniejszych zapisów może zaszczepić się każda osoba powyżej 18. roku życia.

Na bydgoskim Fordonie działa już kolejny punkt szczepień przeciwko Covid-19. Osoby, które jeszcze się nie zaszczepiły mogą to zrobić przy okazji zakupów w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3.

W punkcie szczepień, który działa w jednym z lokali galerii handlowej od poniedziałku do środy od godziny 12:00 do godziny 18:00, każda osoba powyżej 18 roku życia może przyjąć dwudawkowy preparat marki Pfizer lub jednodawkowy Johnson & Johnson. W przypadku szczepienia preparatem Pfizer w punkcie przy Rejewskiego 3 można przyjąć zarówno pierwszą, jak i drugą dawkę szczepionki. Ze szczepienia można skorzystać bez wcześniejszych zapisów. Należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość, np. dowód osobisty.

Obecny w punkcie szczepień personel medyczny pomoże wypełnić ankietę przed szczepieniem, a także odpowie na wszelkie pytania. W punkcie można także zapisać dzieci w wieku 12-18 lat na szczepienie w innym ośrodku na terenie miasta, który je wykonuje.

Każdy zaszczepiony w punkcie na terenie Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz może otrzymać na miejscu wydrukowany Unijny Certyfikatu COVID tzw. paszport covidowy. Taki dokument ułatwia m.in. podróżowanie po krajach Unii Europejskiej oraz wejście do obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych.

– Poprzez organizowane przez nas wydarzenia i akcje chcemy być bliżej naszych klientów i dostarczać im potrzebne na co dzień usługi, a także wspierać ich w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować punkt szczepień w naszym centrum handlowym. Liczymy, że odwiedzające nas osoby będą chętnie korzystały z tej wygodnej formy szczepień – mówi Monika Brandeburg, Property Manager Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz.

Punkt szczepień w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz jest wygodny i spełnia wszelkie standardy określone przez Ministerstwo Zdrowia. Powstał we współpracy z przychodnią „Przy Szpitalu” przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej w Bydgoszczy. Obecny na miejscu personel medyczny kwalifikuje pacjentów do szczepienia, wykonuje iniekcje i troszczy się o bezpieczeństwo zaszczepionych.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Julian
Julian 17.09.2021, 12:34
Przechodziłem przez koronę i to z powikłaniami i nie życzę nikomu przechodzić przez to samo, co ja :( Powrót do pełnej sprawności trwa dość długo, chociaż po sesji wizyt w normobaric w Osielsku, gdzie stężenie tlenu, wodoru i dwutlenku jest wyższa niż w ziemskim powietrzu, odczuwam znaczną poprawę. Teraz doceniam swoje zdrowie trzy razy bardziej.

Pozostałe