Spotkanie z Michałem Nogasiem w WiMBP w Bydgoszczy

  • 14.07.2021, 09:59
  • KB
Spotkanie z Michałem Nogasiem w WiMBP w Bydgoszczy fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza członków Dyskusyjnych Klubów Książki na spotkanie z dziennikarzem radiowym i prasowym Michałem Nogasiem połączone z promocją jego książki pt. „Z niejednej półki. Wywiady” – 37 rozmów z polskimi i zagranicznymi autorami na 700 stronach! Będzie możliwość zakupu książki.

Od wielu lat przeprowadza wywiady z pisarzami w Polsce i za granicą. W latach 2000-2016 związany był z radiową „Trójką”, gdzie pełnił funkcję kierownika Redakcji Publicystyki,  współtworzył Radiowy Dom Kultury, a także prezentował wraz z Wojciechem Mannem książkowe nowości.

Z Wojciechem Włodarczykiem przygotowywał archiwalny serwis radiowy „Tym żył świat”. Od 2016 roku mówi o literaturze w serwisie internetowym „Gazety Wyborczej”.  Od 2020 związany z Radiem Nowy Świat. Współpracuje z „Tygodnikiem Powszechnym”.

Michał Nogaś jest pierwszym w historii Polskiego Radia dziennikarzem, który wchodził w skład radiowej Grupy ds. Kultury Europejskiej Unii Nadawców.

27.07.2021 r. / wtorek/ godz. 18.00

Biblioteka Główna, Stary Rynek 24

Bezpłatne wejściówki do odbioru od 20.07.2021, godz. 16.00 w Wypożyczalni Głównej, Stary Rynek 24

Spotkanie organizowane w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe