IMMOBILE K3 zostanie ukończony na wiosnę przyszłego roku

  • 03.02.2017, 11:02 (aktualizacja 06.02.2017, 12:17)
  • KB
IMMOBILE K3 zostanie ukończony na wiosnę przyszłego roku KB archiwum
Przy Placu Kościeleckich trwają prace budowlane. Już wiosną 2018 roku w tym miejscu stanie nowoczesny budynek biurowy klasy A.

Inwestycja będzie oferowała 8800 metrów kwadratowych powierzchni najmu zlokalizowanych na 5 kondygnacjach nadziemnych. Na parterze przewidziano lokale usługowo - handlowe natomiast na wyższych kondygnacjach będą znajdować się powierzchnie biurowe. Teraz prace obejmują betonowanie ramp zjazdowych do parkingu.

Warto wiedzieć, że reprezentatywne powierzchnie biurowe klasy A, o łącznej powierzchni  6200 m2, znajdują się na czterech kondygnacjach - od 1do 4 piętra. Wszystkie powierzchnie najmu dają możliwości dowolnego dostosowania do potrzeb najemcy, co pozwala elastycznie kształtować przestrzeń pracy, zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Zastosowane rozwiązania techniczne i udogodnienia zapewniać będą najwyższy komfort pracy.

Zaprojektowane w budynku zielone tarasy z przepiękną panoramą bydgoskiej starówki, są idealnym miejscem, by chwilę złapać wytchnienie i nabrać energii do działania.

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe