"Torbyd" rozpoczyna nowy sezon. Już od 5 września

  • 03.09.2020, 17:10
  • KB
"Torbyd" rozpoczyna nowy sezon. Już od 5 września KB archiwum
Wakacje zakończyły się, pogoda nie rozpieszcza, najwyższa pora na sporty halowe i powrót na lód. Zaczynamy wiec sezon na lodowisku od 5 września.

Po raz ostatni w pełnym wymiarze lodowisko funkcjonowało na początku marca. Ze względu na pandemię musieliśmy skrócić sezon i zamknąć taflę. Z uwagi jednak na sygnały i sugestie od amatorów ślizgania postanowiliśmy po raz pierwszy otworzyć lodowisku w wakacje. W sierpniu odnotowaliśmy blisko 1500 wejść na lód. O popularności lodowiska wśród bydgoszczan świadczy fakt, że w styczniu i w lutym odnotowaliśmy blisko 40 tys. wejść.

Wakacje zakończyły się, pogoda nie rozpieszcza, najwyższa pora na sporty halowe i powrót na lód. Zaczynamy wiec sezon na lodowisku od 5 września. Tego dnia poza ślizgawkami zaprosiliśmy do współpracy partnerów, którzy na stałe wpisali się w życie Torbydu.

Od godziny 11.00 do 14.00 będzie okazja do zapoznania się z ofertą nauki jazdy, tańca czy gry w hokeja. Szkółki i kluby będą miały swoje „5 minut”, aby pokazać się na lodzie i wytłumaczyć najmłodszym oraz ich rodzicom tajniki jazdy na łyżwach. A przy okazji zaprosić na zajęcia.

Wieczorem zapraszamy już wszystkich spragnionych dobrej tanecznej imprezy. Od godz. 19.00 do 22.00 zaplanowaliśmy disco-ślizgawkę z DJ-em. I tu dodatkowa niespodzianka.

Informujemy ponadto, że otwarta będzie również restauracja Talerz Pro Omnis, która również przygotowała niespodzianki!

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe