Myślęcinek przedłuża Dzień Dziecka! Wkrótce otwarcie parku rozrywki

  • 04.06.2020, 22:06
  • KB
Myślęcinek przedłuża Dzień Dziecka! Wkrótce otwarcie parku rozrywki Myślęcinek
W weekend 6-7 czerwca zapraszamy do całego już kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, a także do zupełnie nowego parku linowego.

Od soboty 6 czerwca lunaparki będą mogły już funkcjonować. Na ten dzień czekał kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat. Dlatego też zapraszamy wszystkich na wielkie otwarcie. Od soboty 6 czerwca będzie można nie tylko odwiedzać dinozaury i inne stworzenia pierwotne, ale także skorzystać z części z urządzeniami rozrywkowymi, makroświatem i odwróconym domem. Zgodnie z zaleceniami przeciwepidemicznymi, do dyspozycji są: autodrom, kolejka górska dla dzieci „smok”, rollercoaster, mała kolejka szynowa, karuzele „trabant” i „koniki”, łódź pirata, gabinet luster, a także bajkowe zakątki specjalnie przygotowane dla najmłodszych gości parku.

Ale to nie koniec atrakcji, ponieważ tego dnia swoje działanie rozpoczyna zupełnie nowy park linowy. Jest wyposażony w sześć tras. Świetną zabawę oferuje dzieciom już od ok. 4 roku życia, dla których przygotowana jest dostosowana do nich ścieżka, gdzie rodzic może trzymać pociechę za rękę. Za to najodważniejsi będą mogli zmierzyć się przeszkodami będącymi jednymi z najdłuższych w Polsce, a do pokonania m.in. skok tarzana. Śmiałkowie będą korzystać z nowoczesnego, bardzo bezpiecznego systemu asekuracji. W sobotę i niedzielę (5-6 czerwca) na hasło "Bezpieczeństwo to najważniejszy element zabawy" czeka promocja: pięciu pierwszych gości otrzyma jedno przejście dowolnej trasy za darmo, a 25 kolejnych gości - jedno przejście dowolnej trasy za pół ceny. Dla pozostałych przygotowano rabat -20 proc. od cen detalicznych.

W niedzielę 7 czerwca natomiast na terenie za bramą z napisem „Zaginiony Świat” od godziny 15 będzie się można natknąć na szalone Funimki i Jurka Paterskiego, który zapewni dzieciom dobrą zabawę. Centrum Edukacyjne ROBOproject Łukasz Dworski proponuje: kolorowy namiot z klockami LEGO z obsługą animatorów, stanowisko konstrukcyjne malowania na obrotowych stolikach, a prace dzieci zabiorą do domu, prezentację, taniec i możliwość sterowania interaktywnym robotem, długopisy 3D oraz szablony z dinozaurami, tematyczne konstrukcje.

W związku z otwarciem, przygotowaliśmy promocję: w dniach 3-10 czerwca na portalu Tickeo.pl będzie można kupić bilet łączony obejmujący wejście na teren zoo i kompleksu Park Rozrywki-Zaginiony Świat, a także karnet z 10-cioma oczkami na urządzenia w lunaparku.

Kompleks Park Rozrywki-Zaginiony Świat wraz z parkiem linowym czynne będą od środy do niedzieli w godz. 11-18 (kasa czynna do godziny 17.30). Wszelkie cenniki znajdują się na stronie www.myslecinek.pl.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe