Zachowanie kierowców okiem policyjnych kamer [WIDEO]

  • 27.02.2020, 21:18
  • KB
Wojska Polskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci z bydgoskiej "drogówki" kolejny raz przyglądali się zachowaniom kierowców na bydgoskich ulicach. Tym razem obserwowali skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Kombatantów w Bydgoszczy. Niestety nadal nie wszyscy kierowcy przestrzegają przepisów. W tym przypadku chodzi głównie o kwestie wyprzedzania na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim.

We wtorek przed południem policjanci przeprowadzili działania z użyciem Mobilnego Centrum Monitoringu. Tym razem pod lupę wzięli ulicę Wojska Polskiego w Bydgoszczy na wysokości skrzyżowania z ulicą Kombatantów.

Policyjne kamery obserwowały kierujących, którzy nie stosowali się do przepisów ruchu drogowego obowiązujących w rejonie i na przejściu dla pieszych. Patrole zmotoryzowane znajdujące się na ulicy Wojska Polskiego były informowane przez obsługę monitoringu o niezdyscyplinowanym kierowcy. Mundurowi zatrzymywali wskazane auto i z pełną stanowczością rozliczali tych kierowców, którzy wyprzedzali na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim.

W trakcie działań policjanci ujawnili sześciu kierowców, którzy złamali przepisy ruchu drogowego. Czterech z nich zostało ukaranych mandatem karnym, a dwóch policjanci pouczyli.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozsądek i prawidłowe zachowanie na drodze! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo jako uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do nawet tragicznych w skutkach zdarzeń!


loadingŁaduję odtwarzacz...

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe