Na łyżwy od września. Torbyd otwiera się po wakacjach

  • 26.08.2019, 16:01
  • KB
Na łyżwy od września. Torbyd otwiera się po wakacjach KB archiwum
W poniedziałek, 9 września lodowisko miejskie Torbyd zaprasza na pierwszą ślizgawkę w tym sezonie. Uczniowie będą mogli skorzystać z niej od godz. 8 rano, a mieszkańcy – od 14.00. Ceny biletów pozostają bez zmian.

Od poniedziałku do czwartku lodowisko udostępniane jest dla mieszkańców w godzinach od 14.00 do 19.30 (wcześniej, rano, Torbyd jest miejscem zajęć dla uczniów z bydgoskich szkół). W piątki ślizgawka będzie czynna dłużej, bo od 14,00 do 22.00. Natomiast w weekendy mieszkańcy mogą skorzystać z jazdy na łyżwach od godz. 11.00 do 22.00.

Ceny biletów się nie zmienią - bilety normalne kosztują 5 zł za 30 min i 20 gr. za każdą następna rozpoczętą minutę. Bilety ulgowe: 3 zł za 30 minut i 15 gr. za każdą następna rozpoczętą minutę.

Obowiązuje też szereg zniżek, między innymi dla posiadaczy Bydgoskiej Karty Dużej Rodziny oraz Bydgoskiej Karty Seniora.

Na Tobydzie znajduje się także wypożyczalnia łyżew. Są tez kaski dla dzieci i tzw. „misie” do nauki jazdy.

Miejskie lodowisko Torbyd zostało otwarte w styczniu 2018 roku. Obiekt liczy 4605 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Na tafli może znajdować się jednocześnie 240 osób.

Budynek jest wyposażony w funkcje usługowe, m.in. szatnie z szafkami samoobsługowymi, szatnie hokejowe dla zawodników, suszarnie sprzętu hokejowego, wypożyczalnię łyżew wraz z ostrzalnią i suszarnią, punkt handlowy, pomieszczenie medyczne, ogólnodostępne trybuny z uchylnymi siedziskami oraz restauracja z oknem widokowym na taflę lodu.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe