ZUS Bydgoszcz: Obsługa klientów 2 sierpnia w placówkach ZUS i COT

  • 01.08.2019, 17:23
  • KB
ZUS Bydgoszcz: Obsługa klientów 2 sierpnia w placówkach ZUS i COT KB archiwum
W związku z koniecznością przeprowadzenia prac serwisowych systemu informatycznego ZUS, 2 sierpnia od godziny 14:00 obsługa klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych będzie prowadzona w ograniczonym zakresie.

Zarówno w placówkach ZUS, jak i Centrum Obsługi Telefonicznej, możliwe będzie uzyskanie jedynie informacji ogólnych, które nie wymagają weryfikacji danych w naszym systemie informatycznym.

 

Możliwe będzie złożenie każdego dokumentu i wniosku, ale nie będzie możliwe wydanie zaświadczeń „od ręki”- informuje Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o kontakt w sprawach wymagających weryfikacji w systemie informatycznym ZUS do godziny 14.00.

 

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe