Zakończyła się akcja "Trzeźwy kierujący" na bydgoskich drogach

  • 07.03.2019, 12:57
  • KB
Zakończyła się akcja "Trzeźwy kierujący" na bydgoskich drogach "Trzeźwy kierujący"
Policjanci z bydgoskiego Wydziału Ruchu Drogowego skontrolowali 1677 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonej wczoraj (06.03.2019) akcji „Trzeźwy kierujący”. Działania te mają na celu wyeliminowanie pijanych kierujących. Wśród badanych znalazło się trzech nieodpowiedzialnych kierujących.

Wczoraj (06.03.2019) wczesnym rankiem oraz wczesnym wieczorem policjanci z bydgoskiej „drogówki” przeprowadzili działania pn. „Trzeźwy kierujący”. Działania te były elementem prewencyjnej akcji na drogach całego województwa. Funkcjonariusze dokonywali kontroli pojazdów na terenie miasta i powiatu bydgoskiego.

W trakcie kilkugodzinnych działań policjanci skontrolowali  łącznie 1677 kierowców. Niestety wśród badanych było trzech kierowców, którzy zdecydowali się po alkoholu wsiąść za kierownicę pojazdu. Mundurowi zatrzymali trzy prawa jazdy i cztery dowody rejestracyjne od pojazdów.

Bydgoscy policjanci apelują do kierowców o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku- w żadnym wypadku nie wsiadajmy za kierownicę po wypiciu alkoholu.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe