Przebudowa torowiska przy Wojska Polskiego. Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych

  • 12.04.2018, 15:07
  • KB
Przebudowa torowiska przy Wojska Polskiego. Zmiany w kursowaniu linii tramwajowych KB archiwum
Poniżej przedstawiamy komunikat Urzędu Miasta sprawie utrudnionego dojazdu do Wydziału Świadczeń Rodzinnych przy ul. Wojska Polskiego 65.

Z uwagi na rozpoczęcie realizacji inwestycji związanej z przebudową torowiska tramwajowego na ulicy Wojska Polskiego na odcinku od węzła Szarych Szeregów do pętli Kapuściska, tramwaje linii nr 7 i 8 zostały skierowane na trasy czasowo zmienione.

Linia nr 7 do pętli Glinki, linia nr 8 do pętli Wyżyny. Komunikację na wyłączonym odcinku zapewni linia autobusowa nr 61 oraz ogólna, autobusowa linia zastępcza za tramwaj w relacji Kapuściska - Szarych Szeregów - Kapuściska.

UWAGA! Przystanek początkowo-końcowy dla linii nr 73 zostanie przeniesiony na północną jezdnię ul. Wojska Polskiego. Zakończenie prac planowane jest na koniec sierpnia br.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe