Zawieszono wiechę nad inwestycją przy Placu Kościeleckich

  • 09.02.2018, 12:32 (aktualizacja 09.02.2018, 13:10)
  • KB
Zawieszono wiechę nad inwestycją przy Placu Kościeleckich CDI Konsultanci Budowlani
Immobile K3 nowoczesny biurowiec, który powstaje przy Placu Kościeleckich zyskał już ostatnie piętro. Z tej okazji 8 lutego na budynku tej inwestycji zawieszono wiechę.

NOWOCZESNY BIUROWIEC 5-KONDYGNACYJNY, Z 2-POZIOMOWYM PARKINGIEM PODZIEMNYM.

IMMOBILE K3 to  8.800 m2 powierzchni biurowych i handlowych w centrum miasta, zaledwie 100 m od Starego Rynku. Blisko najważniejszych instytucji administracji publicznej, banków, hoteli, uczelni i w sąsiedztwie ośrodków życia kulturalnego.

Niemal 2400 m2 powierzchni handlowo-usługowych to idealna lokalizacja dla kawiarni, restauracji, sklepów. Usytuowane wzdłuż ulicy, z dogodnym dojazdem, miejscami parkingowymi, szerokim chodnikiem, zachęcają przechodniów do wstąpienia na drobne zakupy, czy dobrą kawę.

Budynek IMMOBILE K3 powinien być ukończony w drugiej połowie roku. Inwestycja jest realizowana przez spółkę CDI Konsultanci Budowlani. Inwestorem jest spółka celowa - CDI 2 Sp. z o.o. Obydwie firmy wchodzą w skład grupy kapitałowej Immobile.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe