BTBS postawi nowy budynek na Okolu

  • 06.11.2017, 13:06 (aktualizacja 06.11.2017, 14:03)
  • KB
BTBS postawi nowy budynek na Okolu Wizualizacja inwestycji
Nowoczesny, posiadający 5 kondygnacji budynek wielorodzinny powstanie przy ul. Młyńskiej na Okolu. Inwestycję zrealizuje BTBS. Projekt jest już gotowy.

Budynek będzie posiadał 2 klatki schodowe, wraz z windami. Wyposażenie mieszkań ma obejmować wszystkie standardowe instalacje wewnętrzne, wykończone w pełnym zakresie.  W sumie ma powstać 28 mieszkań o powierzchniach od 42 m2 do 73 m2  oraz 21 garaży indywidualnych w parterze.

Oprócz tego zaprojektowano także teren wokół budynku, na który składać się mają: utwardzone drogi, chodniki, miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci, zieleń oraz oświetlenie zewnętrzne terenu lampami energooszczędnymi.

Budowa inwestycji ma rozpocząć się wiosną przyszłego roku. Warto wiedzieć, że w 2013 roku miejska spółka na Okolu zrealizowała budynek przy ul. Grunwaldzkiej 64-66. Na tym osiedlu powstaje coraz więcej nowoczesnych budynków dzięki czemu staje się ono coraz bardziej atrakcyjne dla mieszkańców. 

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe