Czasowa organizacja ruchu na Wyspie Młynskiej

  • 16.06.2017, 08:25
  • KB
Czasowa organizacja ruchu na Wyspie Młynskiej Ster na Bydgoszcz
Informujemy, że na czas trwania imprezy pn. „Red Bull Tour Bus" i „X Bydgoski Festiwal Wodny Ster na Bydgoszcz" planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na ulicach Tamka, Mennica i Ku Młynom.

Na potrzeby pierwszego wydarzenia w dniach od 18 czerwca br. od godz. 06:00 do dnia 19 czerwca br. do godz. 24:00 zostanie czasowo zlikwidowany parking ogólnodostępny przy Młynach Rothera przy ul. Mennica. Natomiast zamknięcie ulic Mennica, Tamka i Ku Młynom dla ruchu kołowego nastąpi w dniu 19 czerwca br. od godz. 04:00 do godz. 24:00. Wjazd w zamkniętą strefę będą miały możliwość wyłącznie pojazdy wybranych uczestników ruchu drogowego.

Na potrzeby drugiego wydarzenia w dniach od 22 czerwca br. od godz. 16:00 do dnia 26 czerwca br. do godz. 20:00 zostanie czasowo zlikwidowany parking ogólnodostępny przy Młynach Rothera przy ul. Mennica. Natomiast zamknięcie ulic Mennica, Tamka i Ku Młynom dla ruchu kołowego nastąpi w dniach od 23 czerwca br. od godz. 04:00 do 25 czerwca br. do godz. 20:00. Wjazd w zamkniętą strefę będą miały możliwość wyłącznie pojazdy wybranych uczestników ruchu drogowego.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe