Bezpieczna droga na wakacje w Bydgoszczy

  • 08.06.2017, 10:29
  • KB
Bezpieczna droga na wakacje w Bydgoszczy KPUW
O przygotowaniach do akcji „Bezpieczna droga na wakacje” oraz o współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach w regionie rozmawiali w urzędzie wojewódzkim wojewoda Mikołaj Bogdanowicz i Główny Inspektor Transportu Drogowego Alvin Gajadhur.

Zbliżające się wakacje, to czas wytężonej pracy dla przedstawicieli wielu służb w regionie, w tym inspektorów transportu drogowego. Podczas wizyty Alvin Gajadhur i Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Rafał Rewoliński mówili o planowanych przedsięwzięciach dotyczących między innymi kontroli stanu technicznego pojazdów na drogach województwa, a także o zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas wakacji.

Panowie poruszyli także kwestie eliminowania z ruchu przeciążonych samochodów ciężarowych. W tym zakresie, Kujawsko-Pomorski Inspektorat Transportu Drogowego jest jednym z najskuteczniejszych w Polsce. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego w kraju systemu ważenia pojazdów, przez ostatnie półtora roku dokładnie sprawdzono masę ponad 600 ton ciężarówek i pojazdów dostawczych. 90% z nich było przeciążone.

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe