Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Bezpieczeństwo podczas meczu UEFA U21

Wczoraj (20.06.2017) po południu na Stadionie Miejskim im. Zdzisława Krzyszkowiaka przy ul. Gdańskiej w Bydgoszczy odbył się kolejny mecz piłki nożnej UEFA EURO U21. Mecz rozegrany został pomiędzy drużynami z Serbii i Macedonii. Nad bezpieczeństwem mieszkańców miasta, a także kibiców, którzy oglądali widowisko na stadionie, czuwało około 200 policjantów.
Bezpieczeństwo podczas meczu UEFA U21

Autor: KWP Bydgoszcz

W drugim rozgrywanym w naszym mieście meczu UEFA EURO U21 piłkarze Serbii po zaciętym spotkaniu zremisowali 2:2 z Macedonią. W piątek rywalem Serbów będą Hiszpanie.

Pojedynek dwóch ekip z Bałkanów zgromadził mniej kibiców niż sobotnie starcie Serbów z Portugalią. We wtorek na bydgoskim stadionie zasiadło nieco ponad 5 tys. kibiców. Wśród nich była spora grupa fanów z Macedonii, którzy przez cały mecz wspierali swój zespół.

Jak zawsze przy takich imprezach, funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe, okolice stadionu, kierowali ruchem na głównych skrzyżowaniach. Bydgoscy stróże prawa wspierani byli przez policjantów z komend powiatowych oraz funkcjonariuszy z innych służb mundurowych.

Podczas zabezpieczenia nie odnotowano poważnych incydentów.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 0°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 4 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama