Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Otwarcie ulicy Łęczyckiej

Jak podaje ZDMiKP, kończy się przebudowa pierwszego odcinka ul. Łęczyckiej na Bartodziejach. W ramach zadania powstały nowe chodniki i wjazdy na posesje. Ułożona została też nowa nawierzchnia. We wtorek 9 lipca przebudowany odcinek ulicy Łęczyckiej zostanie otwarty dla aut. Dzień później autobusy wrócą na standardowe trasy.
  • Źródło: ZDMiKP
Otwarcie ulicy Łęczyckiej

Autor: fot.: ZDMiKP

Zadanie realizowane przez firmę Strabag obejmuje remont ulicy Łęczyckiej na odcinku od ulicy Kamiennej do ulicy Fordońskiej.
Prace budowlane realizowane są etapami.

Obecnie Kończy się I etap prac na odcinku od ul. Fordońskiej do ronda przy ul. Skłodowskiej-Curie.
Ułożona została już nowa nawierzchnia. Rozszerzyliśmy jednak zakres prowadzonych robót i zleciliśmy dodatkowo przebudowę chodnika po zachodniej stronie ulicy.
Wykonane zostały też zjazdy na posesje.
We wtorek będą prowadzone jeszcze prace porządkowe na budowie i montaż oznakowania pionowego.

We wtorek (9 lipca) w godzinach popołudniowych ul. Łęczycka od ul. Fordońskiej zostanie udostęniona do ruchu. Od środy (10 lipca) autobusy wrócą na standardowe trasy.
Obecnie linie nr 59, 64, 69, 89 i 33N kursują ul. Bałtycką.

WIĘCEJ.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama