Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 sierpnia 2026 07:44
Reklama

Z Bydgoszczy do Turcji samolotem

Bydgoskie lotnisko poinformowało, że do siatki portu dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny rejs wystartował w sobotę.
  • Źródło: plb.pl
Z Bydgoszczy do Turcji samolotem

Autor: fot.: Materiały prasowe

Z pomocą Portu Lotniczego Bydgoszcz tegoroczne wakacje mogą zacząć się już dzisiaj. Oferta z roku na rok jest coraz atrakcyjniejsza, a od soboty do siatki połączeń dołączyła turecka linia Corendon Airlines, oferując czarterowe połączenia do słonecznej Antalyi. To doskonała okazja, by przyspieszyć lato i cieszyć się urokami tureckiego wybrzeża!

Turcja to jeden z najbardziej pożądanych kierunków, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Antalya zaś to miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, czego dusza zapragnie – od piaszczystych plaż po fascynujące zabytki historyczne i rozrywki dla całej rodziny. Kierunek doskonale znany i ceniony przez polskich Pasażerów i z pewnością gwarantujący niezapomniane wakacje!

W sobotę krótko po godzinie dziewiątej rano na płycie bydgoskiego portu wylądował biały Boeing 737-800 w charakterystycznym, czerwonym malowaniu. Inauguracyjny rejs został oczywiście powitany tradycyjnym salutem wodnym. Dodatkowo, Pasażerów wchodzących na pokład pierwszego lotu linia lotnicza witała tradycyjnymi tureckimi słodyczami.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzenia naszej działalności na Bydgoszcz – mówi Mine Aslan, CCO linii lotniczej Corendon Airlines. – Wierzymy, że podróżujący z naszą linią do Antalyi doświadczą najwyższej jakości usług i będą częstymi gośćmi na pokładach naszych samolotów. Mamy nadzieję, iż w przyszłości nasze połączenia czarterowe będą się dalej rozwijały.

Dlaczego warto wybrać loty z Portu Lotniczego Bydgoszcz? Szybki i wygodny dojazd z całego województwa kujawsko-pomorskiego, krótka i szybka odprawa, sprawiają, że podróżowanie staje się przyjemnością. Potwierdzają to statystyki – w ubiegłym roku Port Lotniczy obsłużył rekordową liczbę ponad 60 tysięcy Pasażerów lotów czarterowych.

Zeszłoroczny sezon czarterowy przyniósł nam najwyższą w historii lotniska liczbę pasażerów, a teraz, dzięki bogatej ofercie kierunków lotów wakacyjnych z Bydgoszczy, mamy nadzieję pobić ten wynik – podkreśla Monika Mejsner-Hermelin, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz – Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z powrotu Corendon Airlines na nasze lotnisko po wielu latach i mamy nadzieję na długotrwałą i owocną współpracę.

Wycieczki do Antalyi z Bydgoszczy na pokładzie Corendon Airlines dostępne są w biurach podróży. Pełna oferta wakacyjnych podróży z Portu Lotniczego Bydgoszcz znajduje się na stronie: https://plb.pl/lato-2024/.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama Finał letniej akademii recyklingu
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama