Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Włamywali się do sklepów na targowisku przy Broniewskiego. Zostali zatrzymani

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 4 mężczyzn, odpowiedzialnych za włamania do sklepów, znajdujących się na targowisku przy ulicy Broniewskiego w Bydgoszczy. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Wśród nich jest nieletni, dlatego o jego losie będzie decydował sąd.
Włamywali się do sklepów na targowisku przy Broniewskiego. Zostali zatrzymani

Autor: KMP Bydgoszcz

Funkcjonariusze z bydgoskiego Błonia, podczas nocnego patrolu, ze środy na czwartek (27/28.03.2024), zostali poinformowani o trzech włamaniach na targowisku przy ulicy Broniewskiego w Bydgoszczy. Kiedy przyjechali na miejsce ustalili, że doszło tam do wybicia szyb i kradzieży pieniędzy w piekarni, sklepie mięsnym i rybnym. Łączne straty, jakie powstały w wyniku działania sprawców to ponad 8 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze wydziału kryminalnego.

W trakcie gromadzenia materiałów dowodowych, policjanci ustalili, że mogą za tym stać czterej mężczyźni. Praca kryminalnych potwierdziła te przypuszczenia i doprowadziła do zatrzymania 16-latka, 18-latka, 19-latka oraz 20-latka. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenie mienia.

Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. W przypadku nieletniego funkcjonariusze sporządzili dokumentację, którą przekazali do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Bydgoszczy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie małe

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
News will be here
Reklama
News will be here
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama