Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Naprzód Bydgoszcz! Łukasz Schreiber zapowiada darmową komunikację miejską

Wczoraj (11.02) w auli Akademii Muzycznej przy ul. Gdańskiej spotkali się przyjaciele, sympatycy i wyborcy Łukasza Schreibera - który jako pierwszy zapowiedział swój udział w wyborach na Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Naprzód Bydgoszcz! Łukasz Schreiber zapowiada darmową komunikację miejską

Autor: fot.: Materiały prasowe

W spotkaniu "Porozmawiajmy o Bydgoszczy" wzięło udział blisko 200 osób. Przed wystąpieniem kandydata na prezydenta głos zabrali: były prezydent Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz, oraz kandydatki na radnych Katarzyna Siembida i Izabella Grądzka. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że w Bydgoszczy konieczne są zmiany, a Łukasz Schreiber jest jedyną realną alternatywą dla obecnie urzędującego prezydenta miasta.
 

Podczas wydarzenia zostało zaprezentowane hasło wyborcze kandydata - Naprzód Bydgoszcz!

- Bydgoszcz to piękne miasto, które nie wykorzystuje swojego potencjału. Bydgoszcz stoi w rozwoju i stoi w korkach. Widzimy, że inne miasta o zbliżonej demografii rozwijają się szybciej. Musimy wykonać krok naprzód. Stąd hasło: Naprzód Bydgoszcz! - tłumaczy Łukasz Schreiber. - Miasto potrzebuje zmiany, to przyznaje większość mieszkańców. Przygotowałem z moim sztabem i ekspertami kompleksowy program dla Bydgoszczy, który będę sukcesywnie pokazywał. 
 

Pierwszy element programu dotyczy komunikacji miejskiej. Łukasz Schreiber zaproponował, aby do końca 2024 roku komunikacja miejska była dla mieszkańców Bydgoszczy darmowa! - To ukłon w stronę mieszkańców za wieloletnie zaniedbania. Za taką jakość usług wstyd pobierać pieniądze - mówi kandydat na prezydenta. 
 

Od 2025 roku komunikacja miejska ma zacząć funkcjonować w nowej jakości. Zwiększona częstotliwość, nowa siatka połączeń, nowe linie tramwajowe i autobusowe, podwyżki dla kierowców. Szczegółowe rozwiązania przedstawiamy w załączonej prezentacji. 
Kolejne punkty programu Łukasza Schreibera poznamy już w przyszłym tygodniu.
 

Łukasz Schreiber, kandydat na Prezydenta Miasta Bydgoszczy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Grzegorz 13.02.2024 13:21
Dlaczego zaraz takie okreslenia? Może po prostu nie umieją nic zrobić dokładnie a Ebud rozgrzebał wszystko i mamy gnojowicę.

Nelly 12.02.2024 11:46
Powodzenia - trzeba zmienić te niechlujstwo ratuszowe.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 992 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama