Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

20-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego zabił psa byłej dziewczyny

Kara 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez fordońskich policjantów 20-latkowi, który ze szczególnym okrucieństwem zabił psa należącego do nastolatki. Mężczyzna nagrał to telefonem i przesłał do znajomych. Sąd tymczasowo aresztował go na 2 miesiące.
20-letni mieszkaniec powiatu bydgoskiego zabił psa byłej dziewczyny

Autor: KMP Bydgoszcz

W minioną sobotę (13.01.2024) do policjantów z komisariatu na bydgoskich Wyżynach zgłosiła się pokrzywdzona wraz z córką, które poinformowały dyżurnego, iż były chłopak nastolatki uśmiercił jej psa. Miał tego dokonać w bestialski sposób.

Zatrzymaniem znanego z wcześniejszych spraw 20-latka natychmiast zajęli się dzielnicowi. Mężczyzna, jeszcze tego samego dnia, trafił za kraty. W tym samym czasie, nad sprawą pracowali kryminalni, zbierając materiał dowodowy mający służyć przedstawieniu mu zarzutów. Okazało się, że mieszkaniec powiatu bydgoskiego uśmiercił zwierzę ze szczególnym okrucieństwem. Całość nagrał telefonem i przesłał do znajomych.

W niedzielę (14.01.2024) policjanci z Wyżyn przedstawili mu zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgromadzone dowody pozwoliły policjantom i prokuratorowi skierować do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sędzia, po zapoznaniu się z aktami sprawy, aresztował go na 2 miesiące.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 14°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 44 km/h

STARY RYNEK

ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaNa Bielawach temperatura potrafi być o 2°C inna niż w centrum Bydgoszczy.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama