Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Witajcie w Bydgoszcz.com!

Nadszedł dobry czas na zmiany. Powoli dociera do nasz wszystkich, co się stało z naszym krajem, i z nami jako społeczeństwem, przez ostatnie osiem lat. Kiedy obserwuję rzeczywistość za oknem na dzień przed Wigilią 2023 mam wrażenie, że spod błotnej breji zaczyna się wyłaniać powoli jakaś normalność i stabilność.
  • Źródło: Wojciech "Szczapa" Romanowski
Witajcie w Bydgoszcz.com!

Autor: fot.: Materiały prasowe

To świetny moment, żeby znów zasiąść do klawiatury. Trudno mi żyć bez pisania. Od 1997 roku dzięki uprzejmości kilku bydgoskich redakcji i portali dzielę się z Czytelnikami moimi bydgoskimi przemyśleniami. Przez ostatnie lata robiłem to głównie na łamach swojego profilu FB, jednak kiedy pojawiła się propozycja współpracy z portalem Bydgoszcz.com baz wahania postanowiłem z niej skorzystać.

Portal Bydgoszcz.com to pierwsze w mieście medium internetowe, jest więc dla mnie zaszczytem, że najstarszy dziennik towarzyski w Polsce VIP (i jedyny miejski dziennik towarzyski) będzie od dzisiaj pojawiał się właśnie na gościnnych łamach Bydgoszcz.com.

Moi wierni Czytelnicy wiedzą, czego się mogą po mnie spodziewać – towarzyskich ciekawostek, archiwalnych zdjęć z dawnych bydgoskich bankietów, trochę plotek (nie przekraczających granic dobrego smaku), wyrazistych felietonów, kulinarnych opisów, od czasu do czasu drobnych złośliwości.

Bydgoszcz jest moim domem, miastem którego nigdy nie opuściłem, z nim jestem zżyty i to miasto mnie niezmiennie inspiruje, również do pisania. Tak więc zapraszam Was, czytelnicy portalu Bydgoszcz.com., do mojej Bydgoszczy, Wojtka „Szczapy” Romanowskiego.

Będę się z Wami w tym miejscu dzielił swoimi bydgoskimi przemyśleniami i oczekiwał na Wasze opinie, również te krytyczne. 

Od dzisiaj domem dodatku VIP będzie Bydgoszcz.com!

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 992 hPa
Wiatr: 22 km/h

STARY RYNEK

ReklamaNajszybszy hosting dla Twojego WordPressa
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama