Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bydgoszcz: Sąd aresztował podejrzanego o posiadanie 1,7 kg narkotyków

Sąd aresztował na trzy miesiące 24-letniego bydgoszczanina, który posiadał w mieszkaniu przeszło 1,7 kg różnych narkotyków - 3MC, marihuany i kokainy - poinformowała w poniedziałek kom. Lidia Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.
  • Źródło: PAP
Bydgoszcz: Sąd aresztował podejrzanego o posiadanie 1,7 kg narkotyków

Autor: fot. ilustracyjna, pixabay

Sprawą zajmowali się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców KMP, którzy ustalili, że mężczyzna posiada znaczne ilości narkotyków. Policjanci skierowali swoje kroki do jego mieszkania bydgoskim osiedlu Błonie. Drzwi otworzył im ojciec podejrzewanego. Po przedstawieniu powodu wizyty, w jego obecności, policjanci przeprowadzili przeszukanie pomieszczeń zajmowanych przez syna.

Podejrzenia okazały się słuszne. Policjanci zabezpieczyli ponad 1,7 kg różnego rodzaju środków - 3CMC, marihuany i kokainy, a także pieniądze prawie 2 tys. zł, telefony komórkowe i wagę elektroniczną.

W trakcie prowadzonych czynności do domu powrócił właściciel zabezpieczonych substancji. 24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki do laboratorium kryminalistycznego.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić bydgoszczaninowi zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 (PAP) autor: Jerzy Rausz rau/ apiech/

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zamglenia

Temperatura: -1°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama